Бліц-інтерв’ю переможців ІІ Всеукраїнських ігор єдиноборств

wushu-Andriy-KovalОлександр Хандашко, кікбоксинг «Перемагати було важко, жодна перемога не дається просто. Як завжди хвилювання, але мій опонент – це мій хороший знайомий, неодноразово зустрічалися в ринзі, можу сказати – вічний конкурент. Організація ІІ Всеукраїнських ігор єдиноборств приємно вразила, все було дуже грандіозно. Особливо відчувалася підтримка залу, приїхало багато друзів та прихильників. Коли виїжджаєш на змагання, то у більшості немає можливості спостерігати за тобою, а в Україні дуже теплий прийом. Хочеться також відзначити клуб «Візард», в якому я тренуюся. А також подякувати тренеру Андрію Мартинову. Свого часу пощастило потрапити до нього в руки…»

Андрій Коваль, ушу: «ІІ Всеукраїнські ігри єдиноборств проводилися в моєму рідному місті – Бровари. Тому я долучився до організації спортивного свята. На жаль, погода підвела, було дуже холодно, дороги були не розчищені, і не всі кияни змогли дібратися. Задоволений перемогою, але найбільше задоволення отримав від популяризації ушу, адже все більше людей дізнається про мій вид спорту. Більшість досі не знає, як виглядає ушу. Оскільки планується введення ушу в Олімпійські ігри у 2020 році, то хотілося б, щоб люди розуміли і бачили усі переваги цього виду єдиноборств. Також хочеться згадати і показові виступи, на мою думку, вийшло краще, ніж на І Всеукраїнських іграх. Як тренеру, приємно, що мій вихованець посів третє місце. Ось-ось вихованці наступатимуть на п’яти. Але конкуренції не боюсь, бо у нас, у «східників», все навпаки, якщо підопічний перемагає тренера, то тренер переміг…»

Леонід Рябчун, боротьба на поясах Алиш: «Організація Ukrainian combat games була на хорошому рівні. Щодо шляху до перемоги, то тренувався у звичайному режимі. Зізнаюся, що було не складно, але ця перемога була для мене надзвичайно важливою, адже на минулорічних іграх у списках учасників був, але не змагався – літав на Чемпіонат в Індії, і не вийшло виступити. Цього разу вдалося виступити і довести своє лідерство. Зараз продовжую готуватися до наступного сезону. Вже 4 січня відбудеться перший турнір на Кубок Президента федерації, а далі все за графіком змагань – чемпіонат України і, звичайно, Універсіада».

Станіслав Горуна, карате: «Дуже приємно, що цього року до Всеукраїнських ігор єдиноборств додали наш вид спорту – карате. Ще у 2011 році карате не було представлено. Щодо організації, то нарікань немає. Спортсмени продемонстрували хороші бої, як в карате, так і в інших видах спорту. Вдячний організаторам за можливість представити наш спорт українській аудиторії».

Тигран Казарян, самбо: «Хочу подякувати організаторам за прекрасний турнір. Приємно, що вдалося яскраво завершити цей спортивний рік. Починаючи від попередніх поєдинків і до фіналів ставало все складніше і складніше. Суперники були складні, поступатися ніхто не хотів, адже кожен намагався завоювати прихильність публіки. Щасливий, що вдалося перемогти і порадувати свого тренера та уболівальників. У новорічні свята довго відпочивати не вдасться, адже попереду напружений рік».

Олександр Долішній, фрі-файт: «Перемога на Всеукраїнських іграх далася надзвичайно важко, адже, по-перше, був досвідчений суперник у фіналі. А, по-друге, виступав з травмою ноги, яку отримав у першому поєдинку. Але зібрався і показав результат. Також хочу сказати, що часто буваю на змаганнях, ігри вразили чудовою підготовкою, жодних затримок, все по таймінгу. Тепер готуюся до Кубку України…»

Костянтин Єрмаков, сумо: «Ukrainian Combat Games – це унікальна можливість бути не тільки учасником, але й глядачем. Було цікаво поспостерігати за іншими видами єдиноборств, інколи такого спортивного драйву не вистачає у житті. Також на Всеукраїнських іграх організація завжди на найвищому рівні. Це серйозні змагання, адже з’їжджаються найсильніші спортсмени зі всієї України. Для мене – це і змагання, і свято одночасно, своєрідне підбиття спортивного року. Щодо сумо, то були присутні найкращі спортсмени, поборолися із задоволенням, зустрілися, поспілкувалися. Дякую Спортивному комітету України за таку можливість».

Сергій Ковальов, панкратіон: «Спочатку було дуже важко, але потім зібрався і переміг. Щодо організації, то, на мою думку, Перші Всеукраїнські ігри були цікавіші і організація була кращою. Хоча після обіду вже зібралося більше вболівальників і спортсменам стало комфортніше. Адже спортсмени виступають, в першу чергу, не заради себе, а заради глядачів. Наразі готуюся до наступного спортивного сезону».

djiu-djitsu-Vladyslav-ChervonyaschiyІгор Любченко, таїландський бокс Муей-Тай: «Все пройшло добре, красиво і класно. Моя перемога була надзвичайно важкою, як і всі попередні. Добре, що у нас підібрався сильний склад учасників. Завдяки цьому поєдинки були безкомпромісними, нам вдалося з найкращого боку презентувати таїландський бокс Муей-Тай. Наступною моєю метою є перемога на Всесвітніх іграх з єдиноборств».

Владислав Червонящий, джиу-джитсу: «Я вважаю, що Всеукраїнські ігри єдиноборств – це чудова можливість отримати додаткову змагальну практику. До того ж, глядачі змогли в одному місці і в один день побачити так багато різних видів єдиноборств, кожне з яких по-своєму привабливе та унікальне. Були певні недоліки в організації, але без цього нікуди, адже подібних заходів в Україні немає. Думаю, що організатори допрацюють певні нюанси. Хочеться, щоб подібних змагань ставало більше».

Роксана Касумова

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *