Чотири чемпіонські титули вибороли українці на світовій першості з бразильських шашок

В Ізмірі (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з бразильських шашок. Спортсмени змагались у класичній, швидкій та блискавичній програмах. Україну представляли 6 наших співвітчизників, які здобули 10 нагород (4 золотих, 3 срібних, 3 бронзових).

В чоловічому заліку за класичною програмою найкращого результату досяг Юрій Анікієв, який виборов срібну нагороду, здобувши 9 очок з 14 можливих.  В жіночому заліку фінал взагалі видався синьо-жовтим. Так, протягом всього турніру боротьба точилася між Оленою Короткою і Юлією Макаренковою. По черзі вони перегравали своїх суперниць, змінюючись на першій і другій позиціях у турнірній таблиці. Не виявила кращу і їхня особиста зустріч — вона завершилася внічию. Остаточний результат визначили додаткові показники, які були кращими в Олени Короткоїю Тож Олена стала чемпіонкою світу, а Юлія залишилась срібною призеркою.

В швидкій програмі  серед чоловіків знову відзначився Юрій Анікєєв, який виборов бронзу, а в блискавичній програмі українець зумів піднятися на найвищий щабель турнірної таблиці, ставши чемпіоном світу. Цього разу пощастило у змаганнях і Владиславу Антоновичу – він став бронзовим призером у блискавичній грі.

В жіночому заліку українки виступили феєрично — в кожній з програм збірна поповнилася чемпіонкою світу. Гросмейстер Олена Коротка з Кам’янського до золота у класичній програмі додала ще золоту медаль у бліці і бронзову нагороду у рапіді. А гросмейстер Юлія Макаренкова стала чемпіонкою світу у швидкій програмі і срібною призеркою у блискавичній.

Вітаємо спортсменів із чудовими результатами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *