Результати українських сквошистів на «Czech Junior Open 2019»

В Празі (Чехія) відбувся міжнародний турнір зі сквошу «Czech Junior Open 2019» (супер серія). У змаганнях взяли участь 10 спортсменів з України. Загалом турнір зібрав 260 учасників.

Двом українським сквошистам стало снаги завершити змагання з призовими місцями. Так, Мілена Величко (до 13 років) – завоювала золото, а Дмитро Щербаков (до 15 років) посів четверте місце.

12-річна дніпрянка Мілена Величко, дев’ятий номер європейського рейтингу, багаторазова учасниця міжнародних турнірів зі сквошу серед юніорів, посинає новий сезон з медалі. Чемпіонка України впевнено дійшла до фіналу, перша поразка чекала нашу спортсменку в матчі проти Maya Weishar з Німеччини.

Дмитро Щербаков, хоча і залишився під самим п’єдесталом, але зумів продемонструвати красиву та професійну гру. Спершу спортсмен вилетів з основної сітки після поразки від Mohamed Ouda, але потім послідовно переміг суперників Dumitru Goian з Румунії з рахунком 3:2, Jan Figarski з Польщі з рахунком 3:0 та Alex Kelar з Чехії з рахунком 3:2

Серед інших українців, які виступили на змаганнях найбільш вдалими були виступи наймолодшого спортсмена Єгора Щербакова (BU11), Христини Бегеби (GU13), Тимофія Родіонова (BU15) та Ольги Котової (GU15), які посіли місця у першій десятуі своїх вікових категорій — шосте, сьоме, восьме та дев’яте місця відповідно.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *