Досягнення українців на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Нещодавно в місті Даугавпілс (Латвія) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, а також в категорії мастерс.

За підсумками Національна збірна України здобула 21 нагороду: 1 золоту, 10 срібних та 10 бронзових. В загальнокомандному заліку юніорська збірна посіла 3 місце. 

Юніори в своєму арсеналі мають 5 срібних та 4 бронзові нагороди. Віце-чемпіонами стали Остапчук Євген (двоборство, в.к. до 63 кг), Стельмах Оксана (ривок, до 58 кг), Ковалюк Вікторія (ривок, до 63 кг) та Бортник Мар’яна (ривок, до 68 кг). Бронзу здобули Кривенко Ігор (двоборство, в.к до 68 кг), Сапанусь Василь (двоборство, в.к. до 73 кг), Колесник Євгеній (двоборство, в.к. до 78 кг) та Онацька Анастасія (ривок, у.к. понад 68 кг).

В командній естафеті юніори у вправі довгий цикл вибороли срібло. До складу команди увійшли : Сідякін Родіон, Хоменко Владислав, Шваб Олександр, Остапчук Євген, Колесник Євген.

На рахунку дорослої збірної 10 медалей: 1 золота, 4 срібні та 5 бронзових

Жінки у вправі довгий цикл здобули 2 срібні медалі, призерками стали Ковалюк Вікторія (в.к. до 63 кг) та Квіквініа Полміра (в.к. до 95 кг)

Серед чоловіків збірна має свого чемпіона світу. Ним став Калашник Андрій (в.к. понад 85 кг), який виборов золоту медаль у двоборстві.

Срібним призером став Коломієць Олег (довгий цикл, в.к. до 85 кг),  

Бронзу здобули: Горбатко Олександр (довгий цикл, в.к. до 63 кг), Кіяшко Сергій (довгий цикл, в.к. до 68 кг), Єрмоленко Сергій (довгий цикл, в.к. до 73 кг), Канунніков Максим (довгий цикл, до 78 кг) та Горовий Андрій (довгий цикл, в.к. понад 95 кг).

В командній естафеті у вправі поштовх дорослі виболи срібло. До складу команди увійшли: Сушко Ярослав, Остапчук Олексій, Середюк Василь, Ткаченко Микола та Біліцький Леон.

В категорії мастерс українська збірна здобула дві нагороди: одне срібло та одну бронзу. Срібним призером став Бербеничук Валентин (довгий цикл, в.к. понад 85 кг).

Бронзу українці вибороли в командній естафеті, вправа довгий цикл. У складі команди: Махновський Андрій, Бербеничук Валентин, Бичківський Андрій та Калашник Андрій.

Прес-служба Спортивного комітету України