Президент

Влох Святослав Тарасович

Київ, вул. Саксаганського, 7, офіс 13 / тел. +38 (067) 442 75 34

e-mail: udsa.vlokh@gmail.com / http://udsa.com.ua

FB: https://www.facebook.com/groups/udsa.vlokh/

Асоціація спортивного танцю України

Спортивні танці як вид спорту заснував професор Мар’ян Вєчисти у 1935 році у місті Львів. Саме він створив Спілку професійних вчителів танцю та описав техніку виконання та правила змагань в свої монографії «Танцювати може кожний».

Змагальна програма цього виду спорту поділяється на дві частини європейську та латиноамериканську. До європейської програми входять такі танці, як повільний та віденський вальси, танго, повільний фокстрот та квікстеп. В латиноамериканській програмі: ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, джайв. Виконання буває парне, сольне, в трійках та в командах (формейшн від 6 до 16 пар).

Асоціація спортивного танцю України була створена і офіційно зареєстрована в 1985 році в м. Львові, перереєстрована в лютому 1993 року, та в листопаді 2016 року. АСТУ має 25 офіційно зареєстрованих обласних відокремлених підрозділів

АСТУ є членом Міжнародної Асоціації спортивного танцю (International Dance Sport Association) та Федерації спортивного танцю Європи (European Dance Sport Federation).