Президент

Копилов Вадим Анатолійович

Київ, пр-т Перемоги, 52/2 / тел. +38 (044) 455-67-35

e-mail: fmsu92@ukr.net / http://www.fmsu.eu

Федерація мотоциклетного спорту України

Мотоциклетний спорт — технічний вид спорту, основу якого складає взаємодія спортсмена з різноманітною мотоциклетною технікою. Саме поняття мотоциклетного спорту є більш широким, ніж просто їзда на мотоциклі; це може бути їзда на час, на витривалість, на швидкість.

Розвитком мотоциклетного спорту в Україні займається Федерація мотоциклетного спорту (ФМСУ), яка була зареєстрована 5 травня 1992 року. Того ж року делегація Федерації була запрошена на Світовий Конгрес Міжнародної мотоциклетної федерації (FIM), на якому була прийнята до складу її членів.

У 1996 р. ФМС України прийнято до Європейського Мотоциклетного Союзу. Членство в Союзі надало можливість для плідної співпраці з федераціями інших держав.

У 2002 році була підписана угода про співпрацю ФМС України з мотоциклетними федераціями Польщі, Словаччини та Білорусії, в результаті чого було створено Міжнародну мотоциклетну асоціацію центральних Європейських держав (МАЦЄД). Протягом усього існування Федерація мотоциклетного спорту України постійно займається розвитком мотоциклетного спорту у нашій державі, проведенням на високому організаційному і спортивному рівнях національних чемпіонатів України з різних видів програм (мотокрос, спідвей, кільцеві перегони, ендуро, тріал, мотоциклетний туризм) – понад 80 змагань щорічно.