Президент

Поливка Андрій Миронович

Київ, вул. Андрія Малишка, 25, оф.37 / тел. +38(097) 306-72-41

e-mail: audsf.president@gmail.com / http://audsf.com.ua

Всеукраїнська федерація танцювального спорту

Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС) — всеукраїнська громадська спортивна організація створена у 2008 році, єдиний в Україні «повний-постійний член  Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF). ВГО «ВФТС» має статус національної спортивної федерації.

Танцювальний спорт бере свої витоки з далекого минулого, коли під час балів на паркеті виконувалися вальс, кадриль, бостон і багато інших танців, а в селах народ влаштовував танці під бариню і яблучко. Пізніше з`явилися групи танцюристів, які постійно поповнювали свої запаси знань і розвивали здібності. Далі стали проводитися конкурси серед танцюристів. У недавньому минулому, завдяки постійному динамічному розвитку і регулярно підвищується результатами бальні танці змінили свою назву на танцювальний спорт, а конкурси виросли до справжніх змагань і турнірів.

Види танцювального спорту:  Стандартна програма, Латино-американська, Десять танців, Шоу зі Стандартних танців,  Шоу із Латино-Американських танців, Формація з програми Стандартних танців, Формація з програми Латино-Американських танців.