Президент

Зав’ялов Михайло Михайлович

Віце-президент

Аліна Шатернікова

Київ, вул.Михайлівська, 13 / тел. +38 (067) 466-65-46

e-mail: shaternikova.a@gmail.com

Національна ліга професіонального боксу України

В професійному боксі удар оцінюється за його ефективністю: нокдаун оцінюється вище за інші точні, але менш сильні удари. Боксери-професіонали не можуть виступати у змаганнях боксерів-любителів, а боксери-любителі не беруть участь у змаганнях професіоналів. Аматорським боксом зазвичай починають займатися з 11 років і з 12 років виступати в змаганнях. Професійним боксом займаються з 18-20 років. Бої боксерів-професіоналів проводяться в 17 вагових категоріях.

В Україні професійний бокс представляє ГО «Ліга професіонального боксу України», яка була заснована у 1996 році з метою об’єднання боксерів-професіоналів, тренерів, промоутерів, менеджерів, інших фахівців, які сприяють становленню, поширенню і розвитку професійного боксу в Україні.

Ліга вже багато років є членом Європейської боксерської ради EBU), співпрацює із Всесвітньою боксерською асоціації (WBA), Всесвітньою боксерською радою (WBC), Всесвітньою боксерською організацією (WBO), а також багатьма громадськими організаціями спортивного напряму.