Президент

ДУТЧАК ІВАН ДМИТРОВИЧ

тел +380 96 662 2020

e-mail: secretariat@wkf.com.ua / http://wkf.com.ua

Українська федерація карате

Українську федерацію карате (УФК) було створено в 2009 році. В 2011 році вона провела свій перший чемпіонат України, в 2012 році Всесвітня федерація карате (WKF) визнала УФК своїм офіційним представником в Україні.

УФК опікується формуванням національних збірних України та їх участю в головних міжнародних турнірах.  Українські каратисти стабільно посідають високі місця на престижних міжнародних турнірах.

Зокрема, у 2014 році члени збірної команди України потрапили в ТОП-5 найсильніших спортсменів Європи та вибороли 3 ліцензії на участь у Європейських Іграх. У 2017 році У Вроцлаві (Польща) на Х Всесвітніх Іграх українські каратисти Станіслав Горуна та Аніта Серьогіна здобули відповідно золото та срібло. На XXIII Дефлімпійських Іграх, що проходили в Самсуні (Туреччина), збірна України посіла перше місце в загальному заліку, здобувши 15 медалей — 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові.

З серпня 2016 року 129-а сесія Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету в Ріо-де-Жанейро прийняла історичне рішення про включення карате до програми літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. На яких Українці здобули дві нагороди: «срібло» Анжеліки Терлюги та «бронза» Станіслава Горуни

Детальніше про діяльність УФК читайте на офіційному сайті.