Президент

Андре Поддубни

Київ, вул. Раїси Окіпної, 10А, оф. 3 / тел. +38 (063) 439-22-02

e-mail:office@rollerhockey.org.ua / https://www.rollerhockey.org.ua

Українська федерація хокею на роликах

Українська Федерація Хокею на Роликах (УФХР) розвиває хокей на роликах, організовує та проводить всеукраїнські, регіональні та міднародні змагання з цьоговиду спорту на території України як видовищний та чесний спорт у всіх регіонах України від аматорського до професіонального рівня.

УФХР створена 10 червня 2017 року та базується на клубній системі. З 2017 року УФХР є членом International Inline Skater Hockey Federation (Міжнародної федерації з хокею на роликах з м’ячем, IISHF) та Спортивного Комітету України (СКУ).

Як найшвидший та фізично-активний літній командний вид спорту, хокей на роликах має самостійність від традиційного хокею та інших спортивних роликових дисциплін. У хокей на роликах грають впродовж усього року. УФХР проводить офіційні змагання, що тривають з ранньої весни до пізньої осені.

Історично хокей на роликах взяв свій початок в Україні як любительський вид спорту на початку 2000-х років. Перший національний чемпіонат 2016 року був організований клубами, які роком пізніше створили УФХР для управління і розвитку спорту.

У цій динамічній та силовій грі якісне суддівство — ключовий аспект чесності змагань. Усі судді УФХР мають великий досвід у професійній українській хокейній лізі (УХЛ). Троє з них регулярно запрошуються на 9 щорічних офіційних змаганьIISHF (Євро Кубки та Чемпіонати Європи).

Детальніше про діяльність УФХР читайте на  https://www.rollerhockey.org.ua