Голова правління

ОЛЕКСАНДР КОХАНОВСЬКИЙ

Сайт: https://upea.com.ua/

https://www.facebook.com/upea.com.ua

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація

Асоціація кіберспорту, яка об’єднує у співпраці державні органи, аматорські та професійні рівні гравців для розвитку і популяризації кіберспорту в Україні.

Це неприбуткове об’єднання юридичних осіб, засноване в 2020 році.

Щорічно Асоціація проводить серію турнірів з таких кіберспортивних змагань, як CS:GO та Dota 2, а саме Шкільну Лігу (2 сезони на рік), Студентську Лігу (2 сезони на рік), Чемпіонат та Кубок України з кіберспорту. Асоціація також постійно проводить турніри на платформі Faceit у своєму UPEA Hub.

27 жовтня 2020 року Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація оголосила про старт Чемпіонатів України серед учнів середніх навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, а також відкритого Чемпіонату України з Counter-Strike: Global Offensive та Dota 2. Загальний призовий фонд змагань становить 1 млн 180 тисяч гривень.

26 серпня 2021 року UPEA оголосила про старт другого кіберспортивного сезону. Призовий фонд за два сезони становить понад 5 млн грн.

У липні 2021 році UPEA запустила партнерську програму для комп’ютерних клубів України, покликану підтримати розвиток індустрії кіберспортивних клубів в Україні.