Флорбол по-жіночому!

Нещодавно у Львові відбувся перший тур чемпіонату України з флорболу серед жіночих команд! Турнір приймала арена СК «Інтерспорт». Як зазначили в Українській федерації флорболу, цьогорічну боротьбу за титул чемпіона ведуть п’ять команд з різних куточків України: «Скала» (м.Мелітополь), «Янтар» (м.Новояворівськ), «КФК» (м.Київ), «Лемберг» (м.Львів) та «Hope» (м.Рівне).

За підсумками першого туру першу сходинку турнірної таблиці закріпились дівчата з команди «Янтар». Новояворівська команда не зазнала жодної поразки та має 12 очкок в кишені . Слідом за ними з трьома перемогами і лише однією поразкою розмістились опонентки з Мелітополя — команда «Скала». На третьому місці опинились львівські левиці з команди «Лемберг», які завершили змагання з дещо меншим результатом.

Окремо відзначимо той факт, що жіночий флорбол набирає обертів. Приємно спостерігати за ростом і розвитком дівчат як в технічному плані ,так і в тактичному. Їх результати та видовищність ігор ще раз доводять, що флорбол — це спорт не лише для кремезних хлопців.

Дякуємо дівчатам за динамічний флорбол і бажаємо швидкого відновлення. Наступний тур ЧУ прийматиме 2-3 лютого 2019 місто Запоріжжя.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *