Іллю Шевляка переобрано президентом Спортивного комітету України

Illya-Shevliak-president-of-SCU-1Відбулася звітно-виборча Генеральна асамблея Спортивного комітету України. Головним питанням порядку денного було обрання керівника СКУ на наступні 4 роки. Делегати Генасамблеї одностайним голосуванням підтвердили повноваження чинного президента Іллі Миколайовича Шевляка.

На посаді першого віце-президента продовжить працювати директор департаменту спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України Олександр Артем’єв, віце-президентами переобрано першого віце-президента Федерації панкратіону України Олександра Мандріка та президента Федерації черліденгу України Юрія Крикуна. Також присутні проголосували за обрання нового віце-президента Спортивного комітету – ним став перший віце-президент Асоціації пляжного гандболу України Степан Мельничук.

Генеральна асамблея підтримала рішення Виконкому СКУ про включення до організації трьох нових членів – Федерацію сквошу України, Українську федерацію карате і Федерацію таеквондо ITF України. Відтепер до складу Спортивного комітету України входить 38 федерацій з неолімпійських видів спорту.

Перед власне процедурою голосування Ілля Шевляк прозвітував про роботу Спортивного комітету України за період 2008-2012-го років. У своїй доповіді президент СКУ виділив основні досягнення, перспективи розвитку та пріоритети діяльності на наступну чотирирічку. Зокрема, відзначив ефективність семінарів для федерацій-членів, завдяки яким стабільно збільшується кількість Заслужених тренерів України та суддів міжнародної категорії. За попередні чотири роки СКУ провів близько п’ятисот таких семінарів підвищення кваліфікації. Крім того, проводяться семінари з менеджменту, управління, фандрайзингу, роботи прес-служб.

У 2011-му розпочала роботу Академія СКУ, яка об’єднала науковців із провідних профільних вузів країни, у Києві та Харкові за сприяння Спортивного комітету України відкрито кафедри неолімпійського спорту.

Розпочато випуск вісника СКУ журналу «Спортком», шість номерів якого вже побачили світ; функціонує і набирає популярності серед користувачів сайт www.scu.org.ua, який об’єднує усю оперативну та аналітичну інформацію про неолімпійський рух України та нові, цікаві проекти; активно розвивається сторінка СКУ у соцмережі «Фейсбук». Започаткована постійна співпраця із засобами 

SCU-generalna-asambleya

масової інформації: упродовж двох років раз на тиждень на хвилях радіо «ЕРА ФМ» виходила програма «Овертайм», присвячена саме неолімпійським видам спорту; телеканал «ІНТЕР» відзняв цикл сюжетів про неолімпійські види (охоплені всі федерації) «Стань одним з нас»; вийшли в ефір два документальні фільми, присвячені Всесвітнім іграм 2009 і Всесвітнім іграм з єдиноборств 2010, відповідно «Непереможні» та «Пекінські спогади». За сприяння СКУ сюжети про різноманітнізмагання з неолімпійських видів спорту виходили в ефір на каналах ТРК «ЕРА», УТ-1, «Рада», ТРК «Київ», «ІНТЕР», «UBR», ДТРК Всесвітня служба «УТР», UBR, СТБ, 2+2. На парламентському телеканалі «Рада» вийшло уже п’ять ефірів програми «Власний погляд», що були присвячені проблемам не олімпійського спорту в Україні.

Налагоджено контакти з міжнародними організаціями, зокрема Спорт Аккордом та Міжнародною Асоціацією Всесвітніх Ігор, наслідком чого стали ексклюзивні інтерв’ю з їхніми керівниками Хейном Вербрюггеном та Роном Фройліхом.

СКУ виступив з ініціативою проведення Всеукраїнських мультиспортивних ігор з неолімпійських видів спорту. У 2011 році були підтримані ігри з екстремальних видів «Z-Games». У грудні того ж року організовані перші Всеукраїнські ігри з єдиноборств, які зібрали понад 2000 тисячі глядачів і отримали схвальні відгуки не тільки в Україні, але й закордоном. У 2012-му році проведено перші Всеукраїнські пляжні ігри (поки у форматі презентаційного заходу), які з наступного року мають отримати статус рейтингових змагань. На грудень заплановано проведення других Всеукраїнських ігор єдиноборств, які зберуть іще більше видів спорту, ніж торік.

Проведення щорічних мультиспортивних ігор визначено одним з пріоритетних напрямів роботи СКУ. Мова не лише про бійцівські та пляжні змагання, але й про артистичні, інтелектуальні, екстремальні ігри. Оригінальною ідеєю Спортивного комітету, яку буде реалізовано вже у 2013-му, є проведення великого дитячого спорт-фестивалю – Kids Games. Звісно, величезну увагу СКУ приділить якнайкращій підготовці наших спортсменів до ІХ Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту у Калі (Колумбія, 2013) і ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств у Санкт-Петербурзі (Росія, 2013). 

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *