IWGA: міста з трьох континентів вже цікавляться ВІ-2025

 iwga_twg-2025Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор отримала запити вже від трьох міст, зацікавлених у проведенні Всесвітніх ігор у 2025 році. Згідно інформації виконавчого директора IWGA Йоахіма Госсоу, попередній інтерес виявили міста з Європи, Азії та Південної Америки.

В ексклюзивній розмові зі Sportcal (організація, яка займається спортивної маркетинговою розвідкою) в новій штаб-квартирі International World Games Association у Лозанні (Швейцарія) Госсоу розповів, що представники вищезазначених міст (які зацікавилися ВІ-2025) будуть запрошені цього літа до Вроцлава (Польща), де з 20 по 30 липня проходитиме розіграш Десятих Всесвітніх ігор.

Нагадаємо, головний старт для неолімпійських видів спорту відбувається раз на чотири роки. Бірмінгем в Алабамі (США) вже обраний приймати Всесвітні ігри 2021 року.

Міста-господарі Всесвітніх ігор обираються на Генеральній асамблеї IWGA, діючі за рекомендацією виконавчої ради з семи членів.

 «Процес розпочинається через рік після проведення останніх Ігор і триває один рік – від аналізу подачі заявки до прийняття рішення. Це означає, що місто-господар відоме наперед щонайменше за шість років, що дає можливість залучити його представників до поточного процесу підготовки», – пояснив Йоахім Госсоу.

Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор шукає міста, яким не потрібно будувати інфраструктуру, щоб прийняти Ігри, ідеально це або столиці, які недостатньо великі для подачі заявки на Олімпіаду (Лондон єдиний, хто приймав і Олімпійські ігри, і Всесвітні ігри), чи інші великі міста, які непривабливі для проведення Олімпіади через те, що вони не є столицями.

За словами пана Госсоу, кількість атлетів і допоміжного персоналу на Всесвітніх іграх обмежена 5 тисячами осіб, а прийняття Ігор, як правило, коштує приблизно 50 мільйонів доларів.

Раніше ми повідомляли, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах підтвердив свою участь на Церемонії відкриття ВІ-2017, заплановану на 20 липня. У своєму офіційному листі головний олімпієць планети зазначив, що також відвідає спортивні заходи і змагання, які відбудуться під час його перебування у Вроцлаві.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *