Катерина Крива та Анжеліка Терлюга — срібні призерки другого етапу Прем’єр Ліги з карате!

З 15 до 17лютого в Дубаї відбувся другий етап Прем’єр Ліги з карате. За результатами турніру в Українців дві срібні медалі, здобуті Катериною Кривою та Анжелікою Терлюгою.

Загалом у змаганнях взяли участь 737 спортсменів з 86 країн. Україну представляли 16 наших спортсмені.

До півфіналу львів’янка Катерина Крива дійшла, почергово здолааши суперниць з Італії (2:2), Франції (2:0), Китаю (6:0). У півфіналі українка перемогла філіппінку Джунну Тсукі (1:0) та вийшла у фінал на чергову зустріч зі своєю давньою суперницею Серап Озчелік з Турції, лідерку поточного світового рейтингу. Туркеня виявилася сильнішою — 7:1.

У свою чергу одеситка Анжеліка Терлюга перемогла суперниць з Канади (6:0), Японії (3:0), Ірану (3:0). У півфіналі лідерка світового рейтингу здолала за хантеєм єгиптянку Сальму Ельшафі (0:0), а у фіналі зустрілася з другим номером світового рейтингу Вен Цзю-Юн з Китайського Тайпею. У напруженій боротьбі перемогла китаянка — 4:3.

У підсумку дві медалі – обидві срібні.

Серед інших українців, що виступали на другому етапі найкращий результат продемонструвала Анастасія степашко. Провівши 5 боїв, дівчина зупинилась на 7-му місці.

Також, 3 бої провів Стас Горуна (-75 кг); по 2 бої провели Катерина Бігич (-68 кг) та Віктор Стефанюк (-60 кг); по 1 бою провели Анастасія Мястковська (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг), Діана Шостак (-61 кг), Галина Мельник (-68 кг), Ігор Угніч (-60 кг), Гнат Пак (-67 кг), Денис Копитко (-67 кг), Євген Дишловенко (-67 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), Костянтин Цимбал (-84 кг).

Українська федерація карате нагадує, що цього року успіхи на міжнародних турнірах мають особливу вагу – адже вони дають бали для кваліфікаційного рейтингу на Олімпійські Ігри 2020 року в Токіо.

Наступні наййближчі масштабні змагання – перший етап Серії А в Зальцбургу (Австрія), які відбудуться 1-3 березня цього року.

Прес-служба Спортивного комітету України