Кращі команди в лоу-кік на КУ-2017 з кікбоксингу

kickboxing_cupofukr-2017_low-kikНещодавно Хмельницький приймав змагання з кікбоксингу WAKO – Кубок України 2017 року серед дорослих в розділі лоу-кік та Всеукраїнський турнір «Поділля». У події взяли участь 265 спортсменів з 13 областей.

Яскраві поєдинки на цих змаганнях продемонстрували члени національної збірної Павло Кондратьєв та Роман Головатюк, обидва представляють Кам’янець-Подільський, Роман Щербатюк з Черкас, Наталія Мартюхіна з Торецька, Ярослав Сабар з Хмельницького, Олексій Сердюк з Кривого Рогу.

У командному заліку перемогу святкували господарі змагань – хмельничани. Друге місце посіли представники Донеччини. Топ-3 кращих команд КУ-2017 замкнула Черкаська область.

Нагадаємо, що до розіграшу кубкових всеукраїнських змагань з лоу-кік в Хмельницькому, в Одесі відбувся відкритий Кубок України з кікбоксингу в трьох розділах – кік-лайт, фул-контакт і К1. Одночасно з проведенням КУ Одеса приймала традиційні щорічні змагання серед молодих кікбоксерів – Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Кіммерія».

Окрім того, не варто забувати, що вже цього літа кікбоксинг буде представлений на головному мультиспортивному старті чотириріччя – Десятих Всесвітніх іграх. Глядачі спостерігатимуть за боями в К-1. Ліцензії на ювілейні ВІ здобули шість українців під час виступу на Чемпіонаті Європі в Словенії. На проведення кікбоксингу-турніру цього літа у Вроцлаві відведено два дні – 26 і 27 липня 2017 року, згідно розкладу змагань ВІ-2017.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *