Лідери України 2017 в таїландському боксі Муей-Тай

 mueythai_ukrchamp-2017Минулого уїк-енду в Білій Церкві визначили чемпіонів країни 2017 року з таїландського боксу Муей-Тай. За титул кращого приїхали боротися майже 150 спортсменів з 14 регіонів.

У командному заліку кращою результативністю відзначилася збірна Києва. А ось команда-переможець першого етапу КУ-2017 Одещина посіла друге місце. Топову трійку замкнули представники Київщини.

Що ж до поіменного переліку новоспечених чемпіонів України, пропонуємо вашій увазі офіційні результати ЧУ-2017 серед чоловіків і жінок.

Зробити дубль у чоловіків, тобто виграти старт Кубку України та національну першість, змогли шестеро бійців: Олег Беспятий в 48 кг, Данило Желєв у 51 кг, Сергій Радов у 54 кг, Валентин Булат у 57 кг, Михайло Василіогло в 60 кг і Ростислав Карпич у 81 кг.

Проте не всі спортсмени брали участь у двох зазначених стартах. Але на всеукраїнській першості вони сказали своє переможне слово. Так, Ігор Любченко не мав суперників у 63,5 кг, Сергій Куляба – в 71 кг, а Станіслав Пержановський – в 75 кг. Вони не просто підтвердили свій лідерський статус, всі троє вкотре продемонстрували бійцівський характер, і вже менше ніж за чотири місяця візьмуть участь у перших для таїландського боксу Всесвітніх іграх.   

Чемпіонами своїх категорій також стали: Артем Яценко (67 кг), Вадим Коляда (86 кг), Дмитро Гадомський (91 кг) і Цотне Рогава (понад 91 кг).

У жіночих змаганнях дубль у свій спортивний актив занесли Олена Овчиннікова (57 кг), Валерія Слізченко (60 кг), Олександра Печенюк (63,5 кг) і Любов Свідерська (71 кг). Також на першу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Марія Бєлкіна (48 кг), Марина Таран (51 кг), Людмила Пилипчак (54 кг), Мирослава Караман (75 кг) і Єлізавета Петрова (понад 75 кг).

Додамо, що два роки поспіль першість країни виграють Валентин Булат, Цотне Рогава і Людмила Пилипчак.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *