Марія Музичук склала повноваження шахової королеви світу

muzychuk_ifanУ львівському Палаці Потоцьких завершився Матч за звання найсильнішої шахістки світу. Українка Марія Музичук як діюча чемпіонка приймала в себе вдома претендентку на титул китаянку Хоу Іфань.

Протягом дев’яти партій українка намагалися зламати опір своєї опонентки, проте Хоу Іфань не дозволила Марії Музичук виграти жодної зустрічі. 6 разів спортсменки розійшлися з миром і тричі Марія поступилася. Хоу Іфань змогла достроково вибороти перемогу, адже загалом було відведено 10 основних партій.

Таким чином, загальний рахунок Матчу за титул чемпіонки світу з шахів серед жінок – 6:3 на користь представниці Китаю.

Хоу Іфань вчетверте стала шаховою королевою світу. Але, якби не було, українка Марія Музичук вже ввійшла у світову історію шахів як 15-та чемпіонка світу. І їй лише 23 роки.

Програш молодшої сестри на своїй сторінці в соцмережі прокоментувала Анна Музичук:

«На жаль, сьогодні відбулася остання партія і Марічка втратила титул чемпіонки світу, але ми дякуємо тим людям, які організували цей матч, і за те, що він був організований саме у Львові. А також всім тим, хто допомагав, підтримував і вірив в нас. Наступний чемпіонат світу відбудеться, можливо, вже в кінці цього року і ми зробимо все можливе, щоб повернути шахову корону».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *