Назвали пари від України на ВІ-2017

dancesport_latin_gerbej-lukjanenkoВсеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС) визначилася з парами, які представлятимуть Україну на ювілейних Всесвітніх іграх у Вроцлаві (Польща) цього літа.

Нагадаємо, після отримання офіційного листа від Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF) у січні президія ВФТС прийняла рішення провести офіційний відбір серед претендентів для участі в танцювальному турнірі на ВІ-2017 під час Кубку України в лютому.

За результатами всеукраїнських кубкових змагань та з урахуванням поточного рейтингу WDSF у відповідних програмах ліцензії для участі у Всесвітніх іграх здобули дві пари.

В латині нас представлятимуть Роман Гербей – Оксана Лук’яненко (на фото). Ця пара з Южноукраїнська, яку тренує Людмила Самчинська, виграла Кубок України 2017. Вони були кращими в кожному з п’яти танців. Зазначимо, що Гербей і Лук’яненко є срібними призерами Кубку Європи 2016 року з латиноамериканської програми.

У стандарті честь нашої країни захищатимуть Владислав Корабльов – Євгенія Ільяш. Це київська пара, яка зростає під керівництвом Анастасії Федчишиної та Оксани Кравчук. На Кубку України в столиці вони посіли четвертий рядок у цьому виді змагань.

Зазначимо, до стандартної програми танцювального спорту входять повільний та віденський вальси, танго, фокстрот і квікстеп. В латинській програмі представлені самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль і джайв.

Згідно розкладу Х Всесвтініх ігор, турнір з танцювального спорту проходитиме у дві дні – 28-29 липня. Нагадаємо, Всесвітні ігри-2017 триватимуть з 20 по 30 липня.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *