Спортивний Комітет України розпочав серію регіональних секцій Академії СКУ

Наприкінці 2020 року Комітет розпочав серію регіональних секцій Академії СКУ, покликаних поділитися знаннями у сфері спортивного маркетингу та належного управління спортивною організацією з функціонерами обласних осередків наших федерацій.

Перший семінар відбувся в Харкові, за підтримки президента Української асоціації карате Олексія Левадногоде, в офлайн-хабі «Дія.Бізнес», де виступили наші професійні спікери.

Під час відкриття семінару зі вступним словом виступили віцепрезидент СКУ Олександр Брикульський і Олексій Левадний.

Спікерами семінару стали:

  • Єгор Матюхін (лідер команди Street Culture) — розповів про створення в Харкові сприятливих умов (у тому числі і побудову якісної інфраструктури для занять спортом) для розвитку вуличних культур, а також розповів про грантову програму українського культурного фонду, яку адмініструвати Street Culture;

 

  • Надія Хохлова (засновник та власник компанії naDIIA.CX), яка, зокрема, розповіла про принципи створення якісного спортивного продукту, поділилася власним досвідом як зі спорту створити продукт і його продати;

 

  • Ольга Гужва (СЕО рекламної агенції Brand Band) прочитала лекцію про основні аспекти позиціонування твого клубу/секції для потенційних клієнтів. Також Ольга розповіла про Діджитал — як важливий аспект продажу твоєї послуги та комунікації з клієнтами, у тому числі, й про специфіка мереж Facebook, YouTube, Instagram та месенджерів у просуванні спортивних послуг;

 

  • Анастасія Федорик (депутат Харківської міськради, засновниця і керівник спортивного клубу YOD) зупинилася на важливих аспектах роботи клубів/секцій з цільовою аудиторією;

 

  • Олександр Брикульський розповів про належне управління спортивною організацією на основі 10 принципів Good Governance.

 

  • Андрій Боляк (президент Федерація чирлідингу та чирспорту України та президент UAactive) виступив з докладом на тему «Європейські стандарти підвищення кваліфікації функціонерів спортивної сфери»

Після завершення семінару учасники провели практичну роботу у фокус-групах.

«Це перший регіональний семінар для обласних осередків наших федерацій, — зазначив віцепрезидент СКУ Олександ Брикульський. — Ми робимо акцент саме на спортивному маркетингу, оскільки розуміємо, що спортивні послуги, які надають наші федерації, хоч і належать до соціальних послуг, але все-таки можуть і мають продаватися як будь-яка інша послуга. тому СКУ зараз інвестує в ці знання, які сприятимуть розвитку наших організацій в майбутньому! У 2021 році ми плануємо провести ще низку семінарів в інших регіонах зі схожої тематики, доповнюючи їх лекціями належного управління та взаємодією спортивних організацій з місцевою владою».

 

«Незважаючи на, досить складні, умови ми зробили перший крок до відкриття відокремленого підрозділу Спортивного комітету України у Харківській області та стартували із освідничим семінаром “Маркетинг у спорту та належне управління спортивною організацією.

Це була вдала спроба із залученням усіх охочих та використанням онлайн трансляції для.  Ми плануємо продовжувати роботу в цьому та інших напрямах для підтримки неолімпійського спорту на місцях.

У нас великі плани та ідеї відносно розвитку спорту по області та у місті, але це усе навряд чи трапилось якби не підтримка наших партнерів. А саме: Ірини Поваляєвої, голови та керівника Всеукраїнської освітньої платформи Creatrion Expert та TROUBLESHOOTING GROUP SENATE, члена президії “Спілки жінок України” Ольги Гужви, голови маркетингового відділу Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна та СЕО компанії Brand Band Анастасії Кучерявої, керівника освітнього центру “Дія.Бізнес”, Бенціонової Аліни, громадського діяча, блогера та журналіста», — сказав Олексій Левадний.

Зауважимо, робота Академії з подібними семінарами продовжиться на початку 2021 року в Рівному, Львові, Одесі, Краматорську та інших містах.

Пресслужба СКУ