120 медалей і тріумф у Румунії: збірна України з джиу-джитсу — серед найкращих у Європі!

З 10 по 14 червня Національна збірна України взяла участь у чемпіонаті та Кубку Європи з джиу-джитсу в румунському Пітешті.
На чемпіонаті Європи в розділі Ne-Waza No Gi українські спортсмени посіли друге місце в командному заліку, здобувши 46 медалей: 14 золотих, 15 срібних та 17 бронзових.
У розділі Contact наша команда поповнила медальну скарбничку ще дев’ятьма нагородами: 6 золотих, 1 срібна й 2 бронзові.
Не менш успішним став і Кубок Європи з джиу-джитсу (Ne-Waza Gi). Українська збірна стала переможцем загального командного заліку, виборовши 65 медалей: 24 золоті, 21 срібну та 20 бронзових.
Загалом українські джиу-джитсери повертаються з Румунії зі 120 медалями та двома командними трофеями. Чудовий результат, який став можливим завдяки наполегливій роботі спортсменів і тренерів. Щирі вітання!