У СКУ з’явилися уповноважені представники в регіонах

На Виконкомі Спортивного комітету України за результатами конкурсного відбору затвердили уповноважених представників СКУ, що будуть довіреними особами, яким делеговані повноваження представляти інтереси Спортивного комітету України на території певної області.

Отже:

Роман Кроль — уповноважений представник СКУ в Рівненській області

«Хоч і банально, але основною моєю ціллю є розвиток фізичної культури і спорту. Моє життя присвячене спортсменам. Це мій особистий життєвий вибір. Я це поширюю максимально і популяризую. Чого б це не стосувалося: чи фізичної культури і спорту, чи реабілітації… Все, що дарує людям здорові відчуття — оце і є моя мета. Якщо говорити про роботу в Спортивному комітеті України, то це об’єднана громада всіх таких, як я. Тобто всі, хто цим займається — от ми разом і повинні рухатися далі. У моєму регіоні є і слабкі, і сильні місця. От мені хотілося б сильні сторони посилити, а слабкі місця максимально прокачувати».

Стас Федорів — уповноважений представник СКУ в Києві та Київській області

 

«Чесно кажучи, я з дитинства люблю спорт. До того ж, у всіх його проявах. Маючи досвід роботи в державних органах, таких як Міністерство спорту і Міністерство освіти, і розуміючи саме суть їх співпраці з федераціями, то першочерговою своєю метою вважаю донести і поділитися тим досвідом співпраці місцевих управлінь спорту. Допомогти їм отримати ті кошти, які їм гарантує держава, бо здебільшого навіть федерації не вміють працювати в цьому напрямку. Просто бояться бюрократичних тяганин. По-друге, це донести дітям і молоді, що крім футболу й волейболу, є безліч інших цікавих видів спорту, в яких вони можуть стати чемпіонами».

Ольга Ісакова — уповноважена представниця СКУ в Дніпропетровській області.

«Звісно, головною моєю метою є популяризація неолімпійських видів спорту у своєму регіоні. Для мене це щось нове, але, дивлячись і аналізуючи роботу своїх колег і Спортивного комітету, розумію в якому напрямку треба рухатися».

Олексій Левадний — уповноважений представник СКУ в Харківській області.

«Мені подобаються ті принципи та філософія, яку культивує СКУ відносно розвитку неолімпійських видів спорту в Україні. На сам перед, це сучасний підхід до планування та організації спортивних подій, дійсні кроки що до популяризації спорту, допомога та підтримка, як спортивних федерацій, так й самих спортсменів.
Об’єктивно такий підхід треба переймати та застосовувати у областях. Це повинно суттєво змінити відношення до процесу у цілому, стимулювати появу нових цікавих спортивних подій для проектів. Останні, у свою чергу, стануть «драйверами» у популяризації та поширенні саме неолімпійських видів спорту.
Виходячи із зазначеного вище, своєю метою я бачу саме поширення підходу СКУ до розвитку спорту у Харківський області та саме у місті Харків».