Історія виникнення БК «Парі матч» та як вони працюють

На ринку спортивних ставок про бренд «Парі матч» знають давно. Саме з цією назвою пов’язують початок виникнення букмекерської справи на пострадянському просторі у тому вигляді в якому цей напрямок існує по всьому світу.

Початок діяльності БК «Парі матч»

Офіційно букмекерська контора с такою назвою з’явилась в 1995 році в Україні. У той час беттінг в Україні та в інших країнах СНД тільки почав розгортатися та приймати вигляд цивілізованого сервісу. Інформацію стосовно того, кто владелец пари матч, ви можете отримати саме тут. Щодо загальновідомої інформації, засновником букмекерської контори став Швіндлєрман Едуард Семенович, український бізнесмен, який створив свій бізнес в галузі нерухомого майна та будівництва. Його партнерами по з організації контори стали Вадим Місюра та Сергій Портнов. 

До 1998 року букмекер «Парі матч» працював тільки на українському ринку. Старт діяльності нової контори був стрімкий. Вже через кілька років букмекер мав свої пункти прийому ставок в 20 містах України, починалась експансія на ринки країн близького зарубіжжя. Після України бренд «Парі матч» почав з’являтися в Росії. З часом кількість ППС БК «Парі матч» тільки збільшувалась, розповсюджуючись по всьому простору колишнього СРСР. 

Сьогодні тільки в одній Росії контора має близько двохсот ППС. Окрім України та Росії БК «Парі матч» працює на ринку інтерактивних ставок в Білорусі, в Молдові, в Казахстані та в деяких країнах по всьому світу.

Володарем бренду «Парі матч» є Товариство з обмеженою відповідальністю «Парі — Матч».

Основні етапи у роботі компанії

Працюючи давно в на ринку спортивних ставок, БК «Парі матч» одна з найперших, в 2000 році,  почала приймати ставки через свій офіційний сайт. В 2009 році отримавши заборону працювати легально в Україні, контора переносить свій офіс на Кіпр. Основним напрямком в обслуговуванні клієнтів в Україні та в інших країнах де офіційно беттінг був заборонений, контора зробила інтерактивні ставки на спорт.

Згодом заборона діяльності розповсюдилась на Молдову, на Грузію та на Росію. В цих країнах право для легальної діяльності надається тільки національною ліцензією. Але в керівництві БК «Парі  матч» вирішили, що отримання  офшорної ліцензії буде достатньо. В 2014 році, в 2015 та в 2016 році контора отримала ігрові ліцензії Кюрасао та Олдерні. 

На цей час популярність букмекера в світі була достатньо високою. Але в Росії та в деяких інших країнах контора більший час працювала нелегально, маючи статус офшорної БК. Тільки в 2016 році права на використання бренду «Парі матч» отримало Товариство «Бетрінг», яке за часом отримало ліцензію ФНС Росії. З цього часу БК «Парі матч» почало легально приймати ставки на спортивні події через власний офіційний сайт с URL адресою в Рунеті.

Що особливого в діяльності БК «Парі матч»

Цей букмекер має величезний досвід праці на ринку спортивних ставок. Саме це відіграє важливу роль в тому, що контора котирується серед гравці, та має поважний авторитет. Сьогодні контора працює у двох напрямках, приймаючи ставки через ППС, та обслуговує беторів через свої офіційні сайти. Окрім того, БК «Парі  матч» має чудово працюючі мобільні додатки за допомогою яких можливо робити будь які ставки на спорт, як в часі, так і в просторі. 

Котирування, яке застосовує контора досить адекватне і перебуває у порівнянні з загальносвітовим трендом на достатньо високому рівні. Стосовно вибору подій букмекерський продукт від БК «Парі матч» різноманітний, даючи гравцям право робити будь які ставки на спортивні події. В пріоритеті такі види спорту як футбол, хокей, баскетбол, бокс, MMA, теніс та автогонки. З останнім часом в лінії БК стали з’являтися події зі світу кіберспорту.

Розпис у контори дуже велика і включає всі види ставок. Традиційно на першому місці ординари та експрес-ставки. Досить велика кількість комбінованих ставок, але з коефіцієнтами до цього виду ставок треба бути обережним. 

Ставки у режимі Лайв контора приймає в нормальному режимі. Затримок з оновленням коефіцієнтів немає, але самі коефіцієнти на деякі події досить високі. 

Висновок

Букмекерська контора «Парі матч» по праву рахується як один з провідних операторів ринку спортивних ставок в Україні, в Росії, та в більшості країн на пострадянському просторі. Доступ до ігрового порталу завжди вільний, включаючи легальний та нелегальний сайти, мобільні додатки.

Реєстрація в конторі одна з найпростіших та займає в часі всього декілька хвилин. Для вільної гри потрібно тільки зареєструватися, пройти верифікацію, підтвердити свій вік та наміри.

Щодо порядності та чесності то контора ніяких підозр не викликає. Виплати виграшів досить швидкі та вчасні, а вдала програма лояльності дозволяє гравцям отримувати бонуси, грати на повну силу та на великі ставки.