Відбулися п’яті Всеукраїнські студентські ігри

Сьогодні, 25 жовтня, у приміщенні Національного університету фізичної культури та спорту України відбулися традиційні, уже 5-ті за ліком «Всеукраїнські студентські ігри», де представники вищих навчальних закладів змагалися за нагороди від Спортивного комітету України.

Цьогоріч команди з 15 університетів країни змагалися за звання найкращих у 5 видах спорту: брейкінг, спортивні бальні танці, чирлідинг, флорбол та спортивна аеробіка.

Після привітальних слів від заступника Міністра молоді та спорту України Матвія Бідного, президента Спортивного Комітету України Іллі Шевляка та проректора Національного університету фізичної культури і спорту Ольги Борисової USG-2021 розпочали показові виступи акробатичного рок-н-ролу («Хамелеони», «Ассоль») та чирлідингу (Patriots Cheerleading Team, RED FOXES).

Сама ж конкурсна програма стартувала зі змагань в аеробіці. Переможницею в індивідуальному заліку стала Басова Яна, що представляє Житомирський державний університет імені Івана Франка. Командний турнір виграли представники Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

У спортивних бальних танцях змагання відбувалися у двох видах. Європейську програму виграла пара, яка стала фіналістом цьогорічного Blackpool Dance Festival — Куташевський Андрій та Васіна Ганна. У латиноамериканській частині тріумфували Равлик Артур і Горіненко Єлизавета.

Крім артистичних видів спорту у цьогорічних «Всеукраїнських студентських іграх» змагання відбувалися і з флорболу. Турнір виграла команда Сумського державного університету.

Звісно, не обійшлося без  чирліднгу. Дівчата змагалися у восьми категоріях. У Jazz Dance Double та Cheer Dance Double перемогли дівчата з Національного університету біоресурсів і природокористування України. Поліщук Анастасія з Харківської державної академії культури стала першою в Urban Cheer Solo. А от категорії Performance Cheer Team, Pom Dance Double, Cheer Dance Show Team, Pom Dance Team та Urban Cheer Double перемагали виключно спортсменки, які представляли Київський національний торговельно-економічний університет.

Ну а завершив наші змагання вид спорту, який уже офіційно увійшов в олімпійську програму на Олімпіаді 2024 року — брейкінг. На USG-2021 взяли участь вісім спортсменів, які напередодні відібралися на ці змагання. А перемогу здобув Роман Кашульський під нікнеймом Romix, який представляв Мистецький коледж імені Сальвадора Далі.