В Україні відбулися перші міжнародні змагання зі сноукайтингу

19-23 січня у Харківській області вперше в Україні відбулися рейтингові міжнародні змагання зі сноукайтингу. — IKA World Cup Ukraine 2022!

Цей турнір може стати фундаментом для проведення в майбутньому змагань з олімпійської дисципліни Formula Kite.
Найдосвідченіші гонщики взяли учать у двох дисциплінах Long Distance та Course Race. На змаганнях були представлені такі категорії: сноуборд (чоловіки, жінки) та лижі (чоловіки та жінки). Мінімальний вік учасників: 12 років.

Українці зуміли вибороти перші місця у цьому чемпіонаті.

Абсолютним лідером у двох чоловічих лижних дисциплінах став Дмитро Яснолобов (Харків). Друге місце у дисципліні Course racing посів Володимир Яворський (Харків), третє – Максим Скорик ( Харків ); у дисципліні Long distance друге місце виборов Захар Хаматханов (Харків), третє — Максим Скорик (Харків).Абсолютним переможцем у дисципліні «сноуборд» (Long Distance, Course Racing) у чоловічій категорії став Володимир Грушко (Дніпро). Друге місце виборов Євген Пугачов(Long Distance, Course Racing) (Київ); третє — В’ячеслав Михайлюк (Харків )(Long Distance, Course Racing) .

У жіночій категорії у лижній дисципліні (Course Racing) лідеркою стала Марина Шевчук (Харків), а у дисципліні «сноуборд» – Оксана Іванова(Long Distance, Course Racing) (Київ).

Організатором змагань є Федерація кайтбордингу та серфінгу України та Міжнародна Асоціація Кайтбордингу.»Я особливо радий тому, що міжнародні змагання зі сноукайтингу цього року відбуваються саме в Україні, в цей час, коли важливо бачити і позитивні новини, пишатися нашою країною, усвідомлювати її гідне місце і роль. Радий участі у турнірі представників міжнародної асоціації, спортсменів та вболівальників на Харківщині», — прокоментував почесний голова Федерації кайтбордингу та серфінгу України Кирило Шевченко.»У цього місця є великий потенціал. Яскрава зірка в календарі IKA SnowKite WorldCup, яка породила великі надії на проведення кубка світу з сноукайтингу IKA World Cup Ukraine 2023 року», — зазначив віце-президент Міжнародної Асоціації Кайтбордингу Спірос Кротсис.