Українські чирлідерки виступили на 24-годинному баскетбольному матчі

21 серпня у Ризі відбувся історичний XIII Прибережний матч. Це 24-годинний баскетбольний поєдинок, у якому змагаються команди правого та лівого берегів Даугави. На майданчик можуть вийти як професійні баскетболісти, актори, музиканти, бізнесмени, політики, так і всі охочі, хто пройшов реєстрацію. Цього року захід був особливим, адже на цьому матчі збирали кошти на підтримку українського народу. Рахунок гри був 1201:1030 на користь правої сторони. Очки, що набрали обидві команди, будуть додані, помножені на два та конвертовані в євро, а надалі пожертвувані українському народу.
Не обійшлося ж, звісно, і без участі українських зірок. Уже легендарна чирлідерська команда ReD Foxes відкрила сезон саме на цьому благодійному заході. Керівник команди та президент Федерації Чірлідерс Олена Рожкова зазначила, що підготовка до нього була вкрай складною:
«У Латвії неймовірна підтримка України! Ми неймовірно вдячні за допомогу українському народові! У ReD Foxes це лише початок сезону, адже попереду Євробаскет. Нас чекає цілий марафон. Дівчата готувалися під повітряними тривогами, у різних країнах. Але ми зі свого боку готові показати, що попри жахливі події в Україні, ми готові представляти нашу державу на найвищому рівні. Ми готові вкотре наголосити про незламність нашого народу і показати красу українських дівчат на найвідоміших спортивних аренах».