Українська спортсменка Рафаель Казбекова стала переможницею Кубка Європи зі скелелазіння серед юніорів, який з шостого по сьоме квітня проходив у Італії. Дівчина тріумфувала у віковій групі B (14-15 років).
Змагання відбувалися у дисципліні «болдеринг». Наша спортсменка виявилася єдиною, хто подолав усі 4 болдери.
Вітаємо і пишаємось!
