20 українських спортсменів візьмуть участь у чемпіонаті Європи з самбо!

Цими вихідними, 16-17 травня, у столиці Грузії відбудеться чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо. Україна буде представлена на турнірі двадцятьма атлетами.
Це 6 жінок і 7 чоловіків у різних вагових категоріях спортивного розділу, а також ще 7 чоловіків, які змагатимуться в бойовому самбо.
Бажаємо успіхів і вболіваємо за наших спортсменів!