4 бронзові медалі від молодіжної збірної України з карате!

Національна молодіжна збірна України здобула чотири бронзові медалі на 11-му чемпіонаті світу з карате серед кадетів, юніорів і молоді (U21), який пройшов  23-27 жовтня у Сантьяго (Чилі), повідомляє Українська федерація карате.

Соціальні катаклізми у столиці Чилі не завадили юним українцям вдало виступити на світовому форумі. Після Майдану та АТО нашу молодь нічим не залякати.

Отже, в нашому доробку чотири бронзові нагороди в куміте. Їх вибороли миколаївець Віктор Шевченко (кадети, -70 кг), киянка Оксана Базелюк (юніори, -59 кг), одеситка Юлія Палашевська (U21, -50 кг) та львів’янка Діана Шостак (U21, -61 кг).

Щирі вітання призерам та їх тренерам – Іванові Дрозду, Максимові Невмержицькому, Дмитрові Негатурову та Антонові Нікуліну.

Треба відзначити успішний виступ трьох спортсменів, які зупинилися за крок до п’єдесталу, посівши почесне п’яте місце. Це одеситка Аріадна Панчук (юніори, -48 кг), львів’янин Данило Кравчук (юніори, -76 кг) та одесит Ігор Лагунов  (U21, 84+ кг).

Щира подяка всім тренерам, які були поруч із своїми вихованцями у далекому Сантьяго та допомагали головному тренеру національної молодіжки Максимові Невмержицькому. Цінний змагальний досвід незабаром обернеться медалями наступних великих стартів.

Таким чином, збірна України поліпшила кількісний медальний показник порівняно із Тенеріфе-2017, де у нас було три нагороди – 1 срібло та 2 бронзи.

А на наших молодих спортсменів цього року ще чекають два відповідальні турніри – чемпіонат України в Києві (16-17 листопада) та етап  Karate 1-Youth League у Венеції (13-15 грудня).

Прес-служба Спортивного комітету України