Анжеліка Терлюга — золота медалістка за підсумками етапу Прем’єр Ліги з карате

Анжеліка Терлюга (в.к. — 55 кг) здобула золото на 6-му етапі Прем’єр Ліги з карате. Ця перемога підняла українську каратисту на друге місце в олімпійському рейтингу. Це п’ятий тріумф нестримної одеситки на турнірах Karate 1 цього сезону та гарантований титул Grand Winner за його підсумками.

Усі п’ять сутичок Анжеліка виграла на нуль. Здолавши суперниць зі Швеції (4:0), Швейцарії (8:0) та Японії (3:0), Ліка у півфіналі перемогла Тарават Хаксар з Ірану (1:0), а у фіналі розтрощила японку Сару Ямаду (6:0).

Українська федерація карате відзначає, що одеситка змагається у зведеній категорії -55 кг, тож здобути ліцензію на Токіо-2020 їй складніше, ніж Стасу Горуні (-75 кг) та Аніті Серьогіній (-61 кг). Які, до речі, здобули кілька ліцензійних балів, вигравши на змаганнях по дві сутички.

Також треба відзначити друге поспіль на турнірах  Karate 1 п’яте місце Гната Пака (-67 кг) та сьоме місце Валерія Чоботаря (-84 кг).

Змагання відбулись 4-6 жовтня у Москві. Як зазначили у Федерації, рішення взяти участь у московському етапі Прем’єр Ліги було непростим і неприємним – за усім відомих позаспортивних обставин та причин; воно викликало різні реакції у соцмережах. Але позбавляти спортсменів можливостей боротися за олімпійські ліцензії та віддавати перевагу їх конкурентам було б зовсім погано.

У цьогорічному календарі дорослої вікової категорії залишився один масштабний міжнародний старт – етап Прем’єр Ліги у Мадриді (29 листопада – 1 грудня).

Прес-служба Спортивного комітету України