Березовська претендує на звання найкращої спортсменки року

Міжнародна асоціація всесвітніх ігор (IWGA) опублікувала кандидатів на звання найкращого спортсмена та команди 2022 року. Усі номіновані – 23 спортсмени та 12 команд, запропоновані їхніми міжнародними федераціями – взяли участь у Всесвітніх іграх в Бірмінгемі. Голосування розпочинається 10 січня на сайті IWGA.

Підтримувати своїх спортсменів можна щодня з 10 січня протягом усього місяця. Віддавши свій голос, «кращий із кращих» отримає можливість отримати ще один важливий титул. Цього року вперше на кону стоять два звання: спортсмен року та команда року.

Українцям є кого підтримати, адже серед номінантів титулована представниця сумо Іванна Березовська. На Іграх у Бірмінгемі українська спортсменка стала чемпіонкою у абсолюті та виборола срібло у важкій вазі. 

Про правила: перший раунд голосування розпочнеться 10 січня та завершиться 22 січня і визначить фіналістів: 10 спортсменів і 7 команд, які набрали найбільшу кількість голосів, пройдуть у фінал. Цей раунд триває до 31 січня, коли будуть оголошені переможці. Переможці отримають кубки та призи.

Кожен учасник голосування може проголосувати за кандидатів – спортсмена, команду року або обох – один раз на 24 години на сайті Всесвітніх ігор. Щоразу голоси мають бути віддані двом кандидатам. Два голоси надаються першому кандидату і один голос другому.

Уболівальники можуть голосувати окремо як за спортсмена року, так і за команду року. Поточний рейтинг і кількість голосів, поданих за кожного кандидата, відображатимуться на сторінці голосування IWGA упродовж періоду голосування.

IWGA вже вдев’яте проводить голосування за найкращого спортсмена року.