Благодійний турнір з бразильського джиу-джитсу відбувся в Києві

13 серпня в Києві відбулися змагання від української Ліги TMS. Близько 400 борців бразильського джиу-джитсу зібралися у палаці спорту «Венето». Основною метою цього турніру була не тільки спортивна складова, але і благодійна. Всі зібрані кошти було направлено на допомогу двом джитсерам, один з котрих потребує лікування від гострої лейкемії, а другий є бійцем полку Азов і зараз перебуває в полоні.

За словами організаторів, Ліга TMS стала першою, хто взяв на себе відповідальність провести змагання під час воєнного стану.

«Це було дуже складне рішення і на нас чекали багато труднощів. Але турнір TMS CHARITY OPEN став чудовим способом привернути увагу до спортсменів, які зараз на фронті. Ми завжди говорили та будемо говорити про війну в Україні, спорт не може бути поза межами політики», — розповів віцепрезидент Ліги TMS Сергій Погосян.

На турнірі змагалися спортсмени майже з усіх міст України, віком від 16 років. За словами Сергія Погосян, команда TMS була готова до будь-якого розвитку подій.

«Зазвичай 70 % наших учасників складають діти, але ми вирішили, що не будемо наражати їх на небезпеку і провели змагання лише серед дорослих. Ми обрали арену, яка має облаштоване бомбосховище, тож в нас був чіткий план на випадок повітряної тривоги. Але нам дуже пощастило і під час турніру не було ніяких ексцесів. Віримо, що все це завдяки нашим хлопцям з ЗСУ».