Міжнародний турнір із сумо Mihaly Tar Memorial, що відбувся в угорському місті Ерд, зібрав понад 250 спортсменів із п’яти країн: України, Німеччини, Польщі, Угорщини та Норвегії.
Приємно відзначити, що наші атлети були серед найкращих — загалом українська команда виборола 11 медалей, 10 з яких – золоті!
Наші чемпіони: Єлисей Гуменюк (35 кг, U-13), Владислав Коваль (45 кг, U-15), Марія Білохвостик (45 кг, U-15), Ілья Гуменюк (52 кг, U-15), Руслан Даценко (75 кг, U-15), Іван Кирилюк (90 кг, U-18), Дамір Купреішвілі (92 кг, U-21 та дорослий 92 кг), Важа Даіаурі (+115кг та абсолютна вагова категорія).
Єдине «срібло» до української скарбнички поклав Владислав Черторинський (абсолютна вагова категорія).
Вітаємо спортсменів і тренерів з вагомими здобутками вже на початку нового сезону!
