Чемпіонат України із самбо: розіграно 30 комплектів нагород

У Кароліно-Бугаз Одеської області фінішував чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Було розіграно 30 комплектів медалей, а також три кубки у командному заліку серед збірних регіонів.

Результати змагань:
Командна першість:

1. Київ
2. Одеська область
3. Харківська область

ЖІНКИ
44 кг
1. Ганна ТАНЦЮРА (Дніпропетровська обл.)
2. Антоніна ЮРОВА (Вінницька обл.)
3. Єлизавета ДІДОРЕНКО (Сумська обл.)
3. Анна БІДНЮК (Волинська обл.)
48 кг
1. Катерина ПИРОГ (Дніпропетровська обл.)
2. Анастасія БЕЗОТОСНА (Харківська обл.)
3. Юлія ЗАСУЛЬСЬКА (Сумська обл.)
3. Аліна ПАЩУК (Волинська обл.)
52 кг
1. Марія БУЙОК (Івано-Франківська обл.)
2. Дар’я БОБРИКОВА (Івано-Франківська обл.)
3. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська обл.)
3. Софія БОРДІНСЬКИХ (Дніпрпетровська обл.)
56 кг
1. Христина БОНДАР (Одеська обл.)
2. Сніжана ПЛІШ (Івано-Франківська обл.)
3. Емілія КАМЕРОН (Житомирська обл.)
3. Сніжана КУЗНЄЦОВА (Харківська обл.)
60 кг
1. Валерія БІРЮЧЕНКО (Житомирська обл.)
2. Мар’яна СЕНЬКО (Харківська обл.)
3. Марія КУНЕВИЧ (Івано-Франківська обл.)
3. Мілана ЯТІМОВА (Харківська обл.)
64 кг
1. Анастасія ШЕВЧЕНКО (Харківська обл.)
2. Уляна КЛЯПКА (Івано-Франківська обл.)
3. Юлія ГРЕБЕНОЖКО (Чернігівська обл.)
3. Катерина ХОМ’ЯК (Житомирська обл.)
68 кг
1. Маргарита ПТУШКА (Луганська обл.)
2. Катерина СКОРА (Дніпропетровська обл.)
3. Анна ОХРІМЕНКО (Сумська обл.)
3. Влада ТОРОПЦЕВА (Черкаська обл.)
72 кг
1. Наталія СМАЛЬ (Чернігівська обл.)
2. Валерія ЗАХАРЕВИЧ (Дніпропетровська обл.)
3. Вероніка КРАТЮК (Житомирська обл.)
80 + кг
1. Василина КИРИЧЕНКО (Львівська обл.)
2. Катерина ЧОВГУН (Дніпропетровська обл.)
3. Єлизавета МОРЕНКО (Донецька обл.)
3. Соломе АХАЛАЯ (Київ)
80 кг
1. Галина КОВАЛЬСЬКА (Івано-Франківська обл.)
2. Наталія ХОЛОД (Рівненська обл.)
3. Ганна АНТОНОВА (Одеська обл.)
3. Мирослава ЦИГОЛКО (Волинська обл.)

ЧОЛОВІКИ
48 кг
1. Артем ГОРБАНЬ (Київ)
2. Роман ОГНІВЕЦЬ (Волинська обл.)
3. Іван КУЗЬМІН (Вінницька обл.)
3. Ігор ЧЕРНЯК (Вінницька обл.)
52 кг
1. Грачик ОСИПЯН (Харківська обл.)
2. Денис ПЛЕХАНОВ (Донецька обл.)
3. Дмитро ЖЕБЧУК (Київ)
3. Віталій ДОБРЯНСЬКИЙ (Житомирська обл.)
57 кг
1. Андрій ЛАЙЩУК (Івано-Франківська обл.)
2. Юрій ЯРЕМЧУК (Івано-Франківська обл.)
3. Іван ОХРІМЧУК (Київ)
3. Павло ЗВЕРЬКО (Вінницька обл.)
62 кг
1. Костянтин НОТКІН (Чернігівська обл.)
2. Іван ПИЛИП’ЯК (Івано-Франківська обл.)
3. Анатолій КУЛІБАБА (Вінницька обл.)
3. Микола КУЛІБАБА (Вінницька обл.)
68 кг
1. Роман ТРУШ (Харківська обл.)
2. Кирило МЕЛЬНИЧЕНКО (Харківська обл.)
3. Максим СТАНІЛОГА (Київ)
3. Дмитро ЄВДОШЕНКО (Київ)
74 кг
1. Артур САРКІСЯН (Донецька обл.)
2. Сергій НАУМОВ (Одеська обл.)
3. Владислав ДІДЕНКО (Вінницька обл.)
3. Андрій АРСЬОНОВ (Харківська обл.)
82 кг
1. Дмитро СТЕЦЕНКО (Донецька обл.)
2. Михайло СВІДРАК (Івано-Франківська обл.)
3. Андрій Д’ЯЧЕНКО (Одеська обл.)
3. Артур ЄФРЕМОВ (Черкаська обл.)
90 кг
1. Назарій МАРКУЛЬЧАК (Івано-Франківська обл.)
2. Костянтин ПАВЛИШИН (Івано-Франківська обл.)
3. Євгеній ПАНІЧ (Херсонська обл.)
3. Віталій ЙОРОВ (Одеська обл.)
100 кг
1. Андрій БАЛАБАН (Черкаська обл.)
2. Олексій МОІСЕЄВ (Київ)
3. Владислав ЛЕБЕДИНСЬКИЙ (Донецька обл.)
3. Євген ЖЕКАЛОВ (Дніпропетровська обл.)
100 + кг
1. Борис БІЛОУС (Одеська обл.)
2. Андрій СПІРІДОНОВ (Львівська обл.)
3. Олексій КУЧЕРЕНКО (Львівська обл.)
3. Ілля ГУШУЛЕЙ (Чернівецька обл.)

БОЙОВЕ САМБО
48 кг
1. Володимир ЧОРНИЙ (Київ)
2. Іван КУЗЬМІН (Вінницька обл.)
3. Іван КУЦЕЛЬ (Рівненська обл.)
3. Денис ЛЕБІДЬ (Дніпропетровська обл.)
52 кг
1. Денис АРТИМЧУК (Одеська обл.)
2. Артем КИРИЧЕНКО (Київ)
3. Богдан СМОЛЯК (Вінницька обл.)
3. Антон ПАЛАМАРЧУК (Вінницька обл.)
57 кг
1. Богдан БАБЕНКО (Рівненська обл.)
2. Владислав КОХНЕНКО (Одеська обл.)
3. Андрій МАРМИЛЬ (Житомирська обл.)
3. Захар ЛЮЛІН (Донецька обл.)
62 кг
1. Олександр ВОРОПАЄВ (Одеська обл.)
2. Владислав БОВА (Київ)
3. Дмитро ЧЕРЕДНІЧЕНКО (Житомирська обл.)
3. Аліхан ДУРДІЄВ (Одеська обл.)
68 кг
1. Андрій КУЧЕРЕНКО (Київ)
2. Максим ДУДЯК (Рівненська обл.)
3. Бачукі БАГІШВІЛІ (Харківська обл)
3. Карен АРЗУМОНЯН (Київ)
74 кг
1. Владислав РУДНЄВ (Донецька обл.)
2. Віталій КРАСНОЖОН (Миколаївська обл.)
3. Дмитро ВЛАСЮК (Херсонська обл.)
3. Василь ІВОНЯК (Одеська обл.)
82 кг
1. Вадим БУРЧАК (Рівненська обл.)
2.Іван ГОЛЯЧЕНКО (Київ)
3. Богдан КАЛІШ (Київ)
3. Максим ШЕРЕМЕТ (Одеська обл.)
90 кг
1. Петро ДАВИДЕНКО (Вінницька обл.)
2.Олександр ДУХНЕВИЧ (Харківська обл.)
3. Максим ПРОКОПЕНКО (Одеська обл.)
3. Ілля ЛУПІНОВ (Київ.)
100 кг
1. Євген ЖЕКАЛОВ (Дніпропетровська обл.)
2. Данило БІЛОУСОВ (Київ)
3. Богдан ГНІДКО (Київ)
3. Єгор КРИНІН (Київ)

100 + кг
1. Размік ТОНОЯН (Київ)
2. Олексій ГЛУЩЕНКО (Київ)
3. Роман ГОРОШКЕВИЧ (Волинська обл.)