Два срібла здобули українці на ЧС з шашок-100

Молодіжна збірна України завоювала дві медалі чемпіонату світу з шашок-100

В Ізмірі (Туреччина) відбувся ЧС з шашок-100 (класична та блискавична гра). Всього в чемпіонаті взяли участь 225 шашкістів з 19 країн світу. Україну представили 12 спортсменів.

У турнірі з класичної гри, який тривав 6 днів, срібну медаль завоювала Катерина Мусієнко. Юна харків’янка виступала в наймолодшій віковій категорії до 10 років. Ще одна нагорода, теж срібна, була завойована в іншій віковій групі. Представник Дніпропетровської області, майстер спорту Олександр Шнейдер з Кам’янського став другим серед юнаків до 19 років у блискавичній грі («бліц»).

Майстер спорту Віра Попруга з Кам’янського посіла 6-е місце в «бліці». На одну сходинку нижче, але в «класиці», в турнірній таблиці фінішували кандидат в майстри спорту Дарина Мосієнко з Полтави і першорозрядниця Василіса Куценко. У різних програмах чемпіонату світу в десятку найсильніших пробилися майстер спорту Данііл Агарков, першорозрядники Іван Суров – обидва з Кам’янського, Тимур Золотар з Харкова, Катерина Мойсей з Іршави Закарпатської області.

Молодіжна збірна України серед 19-ти країн-учасниць, посіла 6-е місце в «бліці» і 7-е місце у «класиці».

Прес-служба Спортивного комітету України