Дві федерації виграли грант від СКУ

На початку вересня Спортивний комітет України оголосив конкурс для асоційованих членів на отримання гранту.

Участь у конкурсі могли брати проєкти, пов’язані з популяризацією неолімпійських видів спорту, із заохоченням соціальної інтеграції та рівних можливостей у спорті, а також із залученням молоді до занять спортом.

Після подачі проєктів, президія обирала переможця.

Цього року претендентів було п’ять:

Федерація го України — «Інтерактивний підручник для початківців, вперше друкований українською мовою»(Популярне видання для широкого застосування. Мета: дати можливість познайомитись з грою широкому колу охочих);

Українська федерація регбіліг — «15 років регбіліг в Україні»(Переклад з англійської на українську мову всіхоновлених правил з усіх різновидів регбіліг і публікація їх разом з історією регбіліг в Україні єдиним буклетом для масового поширення та використання.)

Федерація лакросу України — «Суддівська академія ФЛУ»(Академія для навчання суддів з метою реферування чоловічих та жіночих ігор 10х10(12х12) та 6х6);

Українська федерація літаючих дисків — “Шкільна ліга 1.0” (Двоетапна ліга серед шкіл: регіональні чемпіонати в найбільших обласних центрах із фіналом в
Києві (або іншому місті);

Федерація пляжного бейсболу України -«Кубок України» (Проведення змагань за здобуття «Кубку України з пляжного бейсболу». Подальша популяризація пляжного бейсболу як основи для здоров’я молодого покоління)

Отже, за результатами голосування, грант на суму 40 тисяч гривень розділили між собою Українська федерація регбіліг та Федерація пляжного бейсболу України.

Вітаємо цьогорічних переможців та нагадуємо, що грант було започатковано у 2015 році з метою фінансової підтримки асоційованих членів Спортивного комітету України.