У грецькому Іракліоні відбувся Чемпіонат Європи з джиу-джитсу серед спортсменів усіх вікових груп та у параджитсу. В турнірі взяли участь понад 400 спортсменів із 30 країн. Українці показали свій високий рівень, здобувши цілу низку медалей усіх ґатунків.
Наші чемпіони та призери у старших вікових групах:
U21, розділ “неваза гі”:
Чемпіонами стали Нікіта Фріденбенг (до 62 кг) і Сулейман Мамутов (до 77 кг).
Срібні медалі вибороли Анастасія Приліпко (до 52 кг), Ігор Піскорський (до 77 кг) та Михайло Смолінський (до 94 кг).
«Бронзу» здобули: Людмила Цалай (до 63 кг), Анастасія Борейчук (до 63 кг), Валерія Нешкова (до 70 кг), Ельдар Луцюк (до 56 кг), Станіслав Середюк (до 62 кг), Іван Рябченко (до 69 кг), Іван Григоренко (до 85 кг).
Файтинг:
Чемпіонкою стала Дарʼя Миронова (до 57 кг)
Дорослі:
«Золото»: Олександра Яковенко (неваза гі, до 52 кг), Богдан Мочульский (файтинг, до 62 кг), Вадим Дорош (неваза гі, до 85 кг).
«Срібло»: Дарʼя Гончаренко (файтинг, до 52 кг), Діана Ломей (неваза гі, до 57 кг).
«Бронза»: Ангеліна Гребенко (файтинг, до 70 кг), Іван Кучерявий (неваза гі, до 94 кг).
Майстри:
Золоті нагороди вибороли Олексій Арцімович (майстри 1, до 62 кг) і Михайло Арцімович (майстри 2, до 85 кг).
Пара джиу-джитсу:
Два «золота» виборов Георгій Солодовник, а Олександр Лебідь здобув дві срібні нагороди, в тім числі – й в абсолютній категорії.
Щирі вітання нашим чемпіонам і призерам!
