Експерти визначили переможця у можливому поєдинку Віталія та Володимира Кличків

Бій видатних суперважкоатлет і членів Міжнародного залу боксерської слави — Віталія та Володимира Кличко — на думку всіх причетних до світу єдиноборств, став би подією століття в боксі.

Проте, з огляду на обіцянки дане братами Кличками своїй матері — ніколи не битися в рингу, цей мегабій залишався ілюзією і мрією. Але тим не менш, він до цих пір розбурхує уяву експертів і фанатів.

Телекомпанія BT Sports провела опитування серед британський чемпіонів світу з боксу, попросивши їх визначити переможця гіпотетичної битви Віталія та Володимира Кличко.

З величезною перевагою переміг старший брат, чинний мер Києва. Свої голоси за нього віддали шість з семи опитаних зірок британського боксу — Джо Кальзаге, Девід Хей, Амір Хан, Джош Тейлор, Річі Вудхолл і Карл Фремптон. Бій Володимира віддав тільки Ріккі Хаттон.

«Я вибрав би Віталія. Просто тому, що у нього був кращий підборіддя», — зазначив Ріккі Хаттон. Девід Хей виявився лаконічним, заявивши — «Віталій переміг би». «Віталій обіграв би Володимира. Він був хоробрішим і агресивнішим», — вважає Амір Хан. Річі Вудхолл, екс-чемпіон світу в середній і напівсередній вазі, зазначив, що «Віталій був більш небезпечним в рингу. Володимир більше дбав про свою безпеку». А ось Ріккі Хатон більше був вражений Володимиром. «Важко сказати, хто з них виграв би — стилі братів дуже схожі. Але я все ж віддам невелику перевагу Володимиру«.