ФІЛА підтримує неолімпійців

pankration-Oleksandr-Mandrik-FILA-meetingУ штаб-квартирі Міжнародної федерації боротьби ФІЛА у Швейцарії відбулася зустріч членів Бюро, на якій обговорювалися перспективи розвитку панкратіону, боротьби на поясах та традиційної африканської боротьби під егідою цієї організації.

Участь у робочій нараді, на якій головував президент ФІЛА Ненад Лаловіч і яка тривала кілька годин, взяв і представник нашої країни – віце-президент Спортивного комітету України, перший віце-президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрік.

Перш за все, Ненад Лаловіч, який очолив Міжнародну федерацію боротьби минулого року, наголосив, що ФІЛА у рівній мірі підтримує як олімпійські види спорту та дисципліни, так і неолімпійські.

Одна з головних постанов засідання Бюро – відтепер атлети усіх видів спорту задля участі у чемпіонатах світу та інших змаганнях під егідою ФІЛА мають придбати спеціальну ліцензію Міжнародної федерації. Крім того, щорічні внески мають сплачувати національні федерації.

Також задля кращої координації роботи було створено Департамент неолімпійських видів ФІЛА, що складатиметься з трьох комітетів: боротьба на поясах, панкратіон/пляжна боротьба та традиційна африканська боротьба. Загальне керівництво департаментом здійснюватиме віце-президент ФІЛА Томіакі Фукуда. В обов’язки нового підрозділу буде входити, зокрема, допомога видам спорту при підготовці до участі у Всесвітніх іграх з єдиноборств та Континентальних іграх.

{social}

{iarelatednews articleid=»1780,1778″}