Го для всіх! як грали в інтелектуальні ігри на дні народження Кам’янця-Подільського

Представники Української федерації Го взяли участь у святкуванні днів міста в Кам’янці-Подільському. Під час урочистих заходів працював майданчик «Інтелектуальний спорт для всіх», де були представлені такі види інтелектуального спорту як го, шахи, шашки та інші. Головною метою організаторів майданчику було познайомити учасників фестивалю з різноманітністю інтелектуальних видів спорту, заохотити доєднатися до однієї із спільнот. Загалом фестиваль відвідали декілька тисяч осіб, частина з них спробувала свої сили і на столах Го.

Навчали та проводили консультації з однієї із найскладніших ігор в світі президент УФГО Дмитро Яценко, тренер Піддубний Костянтин  та тренер юнацької збірної Симоненко Вікторія. Продемонстрували свої вміння і професійні гравці, учасники міжнародних змагань з Го, в тому числі в Японії та Кореї.

В рамках ознайомлення аудиторії із видом спорту проводилось, також, анонсування Українського Го конгресу, який відбудеться в липні 2019 року в Кременці (Тернопільська обл.) та головної події в світі українського Го — Європейського Го Конгресу, який відбудеться в кінці липня 2020 року.

Європейський Го Конгрес — це двотижневий захід, який включає командний чемпіонат Європи, особистий чемпіонат Європи, Відкритий чемпіонат Європи, вікенд-турнір та близько десяти інших додаткових змагань.

Прес-служба Спортивного комітету України