Ігор Любченко – перший ліцензіат Всесвітніх Ігор від України та кращий спортсмен травня за версією IWGA!

Українського спортсмена з таїландського боксу Муей Тай Ігоря Любченка визнано найкращим атлетом місяця (травень). Зазначено, що Ігор — один з найуспішніших спортсменів з Муей Тай, багаторазовий чемпіон світу та Європи. У 2015 році він першим отримав кваліфікацію на Всесвітні Ігри-2017, і не зрадив традиції вдруге: в травні 2019 року він, також, отримав кваліфікацію на Всесвітні Ігри-2021! Відзначимо, що Ігор Любченко — перший спортсмен від України, який має ліцензію на майбутній головний старт чотириріччя! Крім того, Ігор перший та, поки що, єдиний представник таїландського боксу, який претендує на повторну участь у Всесвітніх Іграх.

Боротьба за ліцензії з Муей Тай почалась цього року на Arafura Games в Австралії, де Ігор переміг в абсолютно всіх поєдинках турніру. На сьогоднішній день він є діючим чемпіоном Світу, цей титул спортсмен виборов у 2018 році в Канкуні (Мексика), де також не поступився жодному супернику.

Нагадаємо, що у 2017 році Ігор Любченко здобув золото Всесвітніх ігор у Вроцлаві, у ваговій категорії 63,5.

Крім спортивних медалей, Ігор має й інші відзнаки. Так, у 2015 році атлет був удостоєний нагороди Національного олімпійського комітету України «Тріумф Року» як найвидатніший спортсмен, а в 2017 році – отримав одну з найвищих державних нагород, орден «За заслуги» III ступеня.

Українець не тільки здобуває медалі, але й ділиться власним досвідом з молодшими спортсменами. Саме Ігор готував молодіжну збірну до кількох чемпіонатів світу.

Тож, маємо всі причини вважати, що Ігор Любченко знову стане одним із чемпіонів Всесвітніх Ігор-2021.

Прес-служба Спортивного комітету України