ІІ Європейські Ігри. 4 медалі неолімпійців!

Яскравим та насиченим видався цей день неолімпійцям! Сьогодні вступили в боротьбу за медалі ІІ Європейських ігор самбісти та представники спортивної акробатики.

Збірна з самбо виборола 4 нагороди: 1 золото, 2 срібла та 1 бронзу. Змагання відбувались у мінському Палаці спорту та зібрали чимало шанувальників. Україну сьогодні представляли семеро спортсменів.

Чемпіонкою ІІЄІ стала капітан команди Анастасія Сапсай, яка принесла перше «золото» Європейських ігор в історії українського самбо. Анастасія перемогла в категорії понад 80 кілограмів. На шляху до омріяного золота українка здолала суперницю з Литви та Білорусі, а у фінальному поєдинку не залишила шансів грузинці.

Срібні нагороди вибороли Анастасія Новікова (в.к. 48 кг) та Олена Сайко (в.к. 64 кг). Обидві спортсменки переможно завершили по два поєдинки до фіналу, але потім поступилися росіянкам. Анастасія не подужала Єлену Бондарєву, а Олена – Катерину Онопрієнко.

Бронзову нагороду до загальної скарбниці доклала Наталія Смаль (в.к. 72 кг). Здолавши в чверть фіналі росіянку Галину Амбарцумян, українка поступилась спортсменці з Білорусі Анжелі Жилінській. Проте, це не завадило реабілітуватись і все ж таки ступити на п’єдестал, отримавши принципову перемогу над спортсменкою з Румунії.

Також, провели свої бої, але залишились без медалей самбісти Пилип’як Іван (в.к. 57 кг), Ільків Наталія (в.к. 56 кг), Болобан Андрій (в.к. 100 кг).

Спортивна Акробатика сьогодні не здобула медалей, але увійшли у ТОП-5 країн фіналісток. Нагадаємо, що змагання відбувались на Мінськ-Арені у двох програмах та двох категоріях: балансові вправи (жіноча трійка і змішана пара) та динамічні вправи (змішана пара, жіноча трійка). В жіночій трійці Україну представляли: Вихованець Олена, Капланська Інна та Хижняк Ірина, а в змішаній парі виступали Кузеренко Владислав та Лось Марія.

Результати:

Балансові вправи змішана пара – 5 місце

Динамічні вправи змішана пара – 5 місце

Балансові вправи жіноча трійка – 5 місце

Динамічні вправи трійка – 6 місце.

Вітаємо призерів, переможців та учасників мультиспортивного форуму та готуємось до наступного дня! А завтра на нас чекають продовження баталій з самбо та багатоборство зі спортивної акробатики.