ІІ Європейські Ігри. Неолімпійське срібло з олімпійським присмаком.

Сьогодні у програмі змагань ІІ Європейських ігор не брали участь неолімпійські види спорту. Вчора завершили свої поєдинки самбісти та представники спортивної акробатики. Загалом неолімпійська збірна здобула 6 медалей (1 золото, 3 срібла та 2 бронзи) і всі з самбо.

Незважаючи на відсутність наших видів спорту нам є чим пишатись: Микола Просторов та Антон Давиденко стали срібними призерами із синхронних стрибків на батуті – неолімпійській дисципліні олімпійського виду спорту. Атлети чудово виконали вправу, набравши  52,350 бали. В останньому виступі українців обійшли представники Польщі, виступ яких оцінили у 51, 450 бали. Бронзовими призерами стали спортсмени з Франції. Завтра Микола та Антон продовжать змагання в індивідуальних заліках.

Відзначимо, що Микола Просторов разом із харків’янином Дмитром Бедєвкіним здобули срібло Х Всесвітніх ігор у Вроцлаві.

Завтра змагання в цій дисципліні продовжить жіноча двійка: Кийко Марина та Малькова Світлана. Остання у 2017 році здобула золото Х Всесвітніх ігор, виступаючи в парі з Наталею Москвіною. Сьогодні дівчата виступали в індивідуальних заліках. Марина стала четвертою, бронзова медалістка, спортсменка з Білорусі, Ганчарова Ганна обійшла нашу спортсменку на 0,065 бали.

Нагадаємо, що завтра розпочинають боротьбу представники пляжного футболу! Україна увійшла в дуже потужну групу (Україна, Італія, Іспані та Росія). Перший матч у групі українці зіграють проти Ітілійців.

Станом на 21 годину Україна посідає четверту сходинку. В доробку Національної збірної України 18 медалей (5 золотих, 7 срібних та 6 бронзових).

Прес-служба Спортивного комітету України