ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри принесли Україні 4 нагороди

22 січня в Лозанні (Швейцарія) завершилися ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Збірна України здобула 4 нагороди: 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові.

Золоту та срібну медалі здобули хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько (змішані команди з хокею 3Х3).

Бронзові медалі на рахунку Ореста Коваленка (фристайл) та пири спортсменів з фігурного катання Софії Нестерової та Артема Даренського (змішані інтернаціональні команди).

Загалом участь у змаганнях взяли 1880 атлетів віком від 15 до 18 років з понад 80 країн світу. Україна на Іграх була представлена 39 спортсменами у 12 видах спорту: біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Протягом 10 днів було розіграно 81 комплект нагород в 16 зимових дисциплінах. Перемогу в медальному заліку здобула збірна Росії, яка має на рахунку 10 золотих, 11 срібних та 8 бронзових медалей. Друга в медальному заліку – збірна Швейцарії (10 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород). Третьою місце загального заліку посіла збірна Японії, яка здобула 17 медалей – 9 золоті, 7 срібні та 1 бронзову.

IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2024 року відбудуться у Південнокорейській провінції Канвондо.

Прес-служба Спортивного комітету України