Інноваційне лікування для спортсменів в рамках проєкту «Біотех-2»

Українська біотехнологічна компанія Good Cells та Всеукраїнський центр волонтерів People`s Project анонсували запуск благодійного проєкту «Біотех-2», що зможе допомогти спортсменам, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Мета проєкту — методами клітинної терапії допомогти людям з важкими та рідкісними хворобами й ушкодженнями. 

Раніше, у рамках благодійного проєкту «Біотех-реабілітація поранених» фахівці Good Cells (раніше ilaya.regeneration) допомогли понад 60-м військовим з бойовими пораненнями зберегти кінцівки та повернути їх функціональність.

Перший проєкт тривав три роки та завершився у 2017-му. «Біотех-2» стане його ширшою версією, героями якої зможуть стати не тільки військові.

Новий проєкт покликаний допомогти громадянам України, що потребують дорогого лікування закордоном або в межах країни та мають встановлений критичний діагноз. Діагнози можуть бути пов’язані з:

  • дегенеративними процесами тканин тіла;
  • нейродегенеративними процесами;
  • аутоімунними захворюваннями;
  • значними травмами тощо. 

Допомогу зможуть отримати учасники, які не в змозі самостійно оплатити лікування, або шукають швидшу альтернативу вже запропонованій терапії.

Стати учасниками «Біотех-2» особливо заслуговують українські спортсмени, які отримали професійні травми або з інших причин можуть втратити працездатність. 

Якщо ви знаєте того, хто потребує нашої допомоги, звертайтеся до координатора проєкту Миколи Костюка на пошту: n.kostiuk@goodcells.com

Або за номером: +38 063 935 13 29