Історична командна бронза та індивідуальне срібло чемпіонату Європи зі снукеру

З 29 травня по 9 червня в сербській столиці Белграді відбувся чемпіонат Європи зі снукеру, в програмі якого сім турнірів: чемпіонат Європи по 6-red, командні чемпіонати серед чоловіків, жінок та майстрів (сеньйорів), особисті чемпіонати серед жінок та майстрів, а також Snooker Open.

За підсумками українці мають в доробку історичну командну бронзу та срібло в індивідуальному заліку.

Віце-чемпіоном Європи став Алан Трігг, який у півфіналі переграв бельгійця Паскаля Толленера з рахунком 4:1. Суперником Алана у вирішальній зустрічі став головний фаворит турніру валлієць Даррен Морган, йому і поступився наш спортсмен.

А Владислав Вишневський та Антон Казаков здобули бронзові медалі. У півфіналі чоловічого турніру наші спортсмени програли майбутнім чемпіонам – команді Мальти. Видатний Тоні «Торнадо» Драго та Дункан Беззіна обіграли наших хлопців з рахунком 4:2. Проте, нашим хлопцям є чим похизуватись крім медаль: сенчурі 116 очок у п’ятому фреймі — найвищий брейк турніру і єдиний сенчури, зіграний в парному фреймі. Ця бронза стала першою в історії України з командного чемпіонату Європи з більярдного спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України