Кличко: Ситуація в Маріуполі стає все трагічнішою і болючішою

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі Володимир Кличко звернувся до світової спільноти з проханням врятувати жителів та захисників Маріуполя.

«Ситуація в Маріуполі стає все трагічнішою і болючішою. Орки штурмують і знищують усіма силами «Азовсталь», який наші бійці мужньо обороняли майже 2 місяці. Але сьогодні в Маріуполі багато мирних жителів – дітей, жінок, які через постійні обстріли не можуть вийти, щоб залишити зруйноване місто.

Наші герої-бійці ще раз звертаються до цивілізованого світу із закликом докласти всіх зусиль для забезпечення гарантій безпечного виходу мирних жителів із території «Азовсталі». І військовий гарнізон для евакуації поранених та тіл загиблих українських захисників.

Українські солдати не мають наміру здаватися.

Маріуполь – це рана на серці України та всього цивілізованого світу. Коли люди, яких буквально тримають у заручниках, помирають з голоду у підвалах, гинуть під обстрілами. Коли жителів вивозять до фільтраційних таборів на територію агресора. І це відбувається у ХХІ столітті у центрі Європи.

Українські воїни ціною неймовірних зусиль, поранені та змучені, втрачаючи своїх побратимів, тримають оборону. Не даючи ворогові повністю захопити місто.

Сьогодні світ має розуміти, що Маріуполь – це злочин Росії ще більш масштабний, ніж Буча, Ірпінь, Гостомель та Бородянка. І зараз орки намагаються приховати у Маріуполі всю дикість та звірства, які вони там наробили.

На Путіна та його режим має бути здійснено особливо жорсткий тиск із боку Заходу. Реальну ситуацію у Маріуполі мають побачити міжнародні організації та іноземні ЗМІ. Терміново потрібен гуманітарний коридор для порятунку людей та життєзабезпечення маріупольців. А українська армія потребує масової допомоги озброєнням.

Маріуполь треба врятувати. Він має вистояти. Бо він – символ нашої сили духу та незламності.

Слава Україні! Слава її героям!», – сказав Кличко

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Wladimir Klitschko (@klitschko)