Команда PROGRACE SUPERBIKE увірвалась в сезон чемпіонату СБК Україна з гучними перемогами

Найпрестижніший чемпіонат в Україні SBKUA закінчив перші два етапи змагань. На автодромі “Чайка” 29-30 травня були представлені спортсмени в одинадцяти класах: Superbike, Supersport-300, Supersport-600, Superstock-600, Superstock-1000, Жіночий-300, Жіночий-600, Юніор, Аматор-600, Аматор-1000, Командний залік.

Найшвидкісний і найдорожчий вид мотоциклетного спорту — це шосейно-кільцеві перегони. Ризик, адреналін, сучасні мотоцикли з топовим тюнінгом, професійні пілоти, які достигають шаленої швидкості 250км/год — це все захоплює, перекриває подих і змушує серце битись швидше.

В цих динамічних змаганнях Рашко Сергій показав найкращі результати забравши перші місця в двох етапах в класі “Supersport 600”. З чим ми його і поздоровляємо! Так тримати!

Команда PROGRACE SUPERBIKE зайняла в першому етапі 3 місце набравши 31 очко, в другому етапі — 4 місце набравши 27 очок.

Це була запекла боротьба між командами і вкотре технічний спорт показав, що не вибачає помилок. Падіння та перешкоди супроводжували гонщиків протягом цих 2 етапів. Один із учасників чемпіонату команди PROGRACE SUPERBIKE, Артем Чумаченко, на другому етапі змагань потрапив в карколомне ДТП. На щастя все обійшлося декількома переломами, чергова швидка допомога вчасно встигла зреагувати на подію.

Як потім дізнались від Артема, що у нього травма хребта та ребер.
Ситуація з Артемом вплинула на всю команду. Коли твій однокомандник потрапляє в біду тяжко налаштувати себе і думати тільки про перемогу.

Попри це все команда PROGRACE SUPERBIKE показала гідні результати.

Після завершення змагань були зроблені висновки, чого не вистачило команді PROGRACE SUPERBIKE для перемоги. Помилка у виборі тиску не дала можливості Калініну Нікіті стати першим в класі “Superbike”. Пробитий радіатор і прокладка Емілії Сердюк відняла у команди дорогоцінні очки в класі “Жіночий 600”.

Бажаємо якомога скорішого одужання Чумаченко Артему і зустрічі на наступних етапах СБК Україна, які відбудуться 24-25 липня на картодромі Дніпрокарт.

Про команду PROGRACE SUPERBIKE

PROGRACE SUPERBIKE — це нова команда в шосейно-кільцевих мотоперегонах, створена під брендом PROGRACE, що об’єднує вражаючі технічні види спорту і дає можливість кожному відчути адреналін, швидкість, вогонь, технології і ризик. До PROGRACE входять дрифт, мотоперегони, кантрі крос — вражаючі та надихаючі команди, де пілоти разом з фанами розділяють досягнення та емоції.

Команда PROGRACE SUPERBIKE складається з таких гонщиків:

Калінін Нікіта під номером 22 клас “Superbike”;

Рашко Сергій під номером 222 клас “Supersport 600”;

Емілія Сердюк під номером 66 клас “Жіночий 600”;

Чумаченко Артем під номером 636 клас “Superstock 600”

Захар Зарічанський під номером 84 клас «Supersport 300”