Маємо дві бронзи з молодіжного ЧС зі спортивного більярду!

12-16 листопада у Мінську (Білорусь) відбувся чемпіонат світу з більярдного спорту серед юніорів (Вільна піраміда). В юнацькому турнірі взяли участь 56 учасників. За підсумками змагань двоє українських більярдистів увійшли до трійки лідерів у змаганнях.

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Яна Василова та Владислав Денисов.

14-річна франківчанка у важкій чвертьфінальній зустрічі перемогла представницю Былорусі Анастасію Філіппову. Незважаючи на те, що суперницю підтримував весь зал, перемогла дісталась нашій Яні – 4:2! Далі була півфінальна зустріч з росіянкою Еліною Нагулою. Діюча чемпіонка світу серед жінок, найкраща на сьогодні більярдистка світу просто забила все за 20 хвилин, 4:0.

Казах Жанібек Казибеков не дав нашим спортсменам розігнатись в чоловічому заліку. Спочатку він переміг Олексія Руденка – 6:2, а потім й Владислава Денисова. У чвертьфінальному українському поєдинку Владислав виграв у Сергія Гольєва з рахунком 6:1, але вийти до фіналу не зміг. Поразка від Казибекова 3:6, і Владислав Денисов залишається третім.