Міністерство молоді та спорту отримало 2,6 млрд грн на 2020 рік

Усі спортсмени та тренери, незважаючи на пандемію коронавірусу, збережуть свої зарплати, які вони отримують в Міністерстві молоді та спорту України.

На своїй сторінці у Facebook Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт прояснив ситуацію з бюджетом на спорт в 2020 році.

«Всім тренерам та спортсменам заробітні плати будуть виплачуватися та ми продовжуємо підготовку до Олімпіади, Паралімпіади й всіх інших змагань. А після закінчення карантину будуть переглянуті бюджетні видатки та дофінансовано основні напрямки Міністерства.

На сьогодні Державний бюджет України передбачає видатки зокрема на: розвиток спорту осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивна реабілітація (412 млн грн); розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту (1,5 млрд грн); підготовка та участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (50,7 млн грн); фінансова підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування (54,4 млн грн); підготовка і участь національних збірних команд в міжнародних змаганнях, що проводять Міжнародний та Європейський олімпійські комітети, включаючи Олімпійські та Всесвітні ігри (69,7 млн грн); реалізація молодіжної політики та національно-патріотичного виховання (43,7 млн грн).

Також, за рахунок спеціального фонду Державного бюджету передбачені субвенції місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних 20- та 50-метрових басейнів (200 млн грн) й палаців спорту (150 млн грн). Так само передбачена субвенція обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво сучасного біатлонного комплексу (70 млн грн)» — зазначив Гутцайт.